999 rezultate për

qendre

Pamje nga sulmi me thikë në qendrën tregtare në Poloni (VIDEO) Një grua është vrarë dhe 7 të tjerë janë plagosur pasi janë sulmuar me thikë nga një person në një qendër tregtare në P
Valdete Daka sot kujdeset për mediat Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të bëjë hapjen e Qendrës Mediale për Zgjedhjet Lokale të 22 tetorit. Hapjen ne qend
Po votohet në Dibër dhe në Qendrën Zhuba Në komunat Dibër dhe Qendra Zhupa, sot, një ditë para zgjedhjeve lokale, do të votojnë 42 persona të sëmurë dhe të pafuq
Shpërndante drogë në shkollë, arrestohet i riu në Dibër Kapet dhe arrestohet një 20-vjeçar, i dyshuar si shpërndarës i lëndëve narkotike në lokale dhe në ambjentet e jashtme të
Këta janë emrat e militantëve që VV i punësoi në Qendrat e Mjekësisë Familjare Edhe pse në prag të zgjedhjeve lokale, Vetëvendosja po i shfrytëzon edhe ditët e fundit të qeverisjes në kryeqytet për p
Zbulohet agjenti kimik që helmoi 40 nxënes në Pukë Policia ka reaguar në lidhje me helmimin e 40 nxënesve në Pukë. Policia bën me dije se mund të jetë dizefektimi i sh
Barça nis grevën për pavarësinë e Katalonjës E tillë është një ditë e zakonshme në qendrën “Joan Gamper” të Barcelonës, por këtë të martë në qendrën stërvitore të bl
Zgjedhja e Bundestagut! Dalin exit-pollet: Ja sa fiton Merkel dhe partia e ekstremit të djathtë Partia e kancelares Angela Merkel CDU dhe partia simotër e saj, CSU, me të cilën është në koalicion, kanë fituar 32% të
PAMJE TË RËNDA/ Nuk iu bind urdhrit, polici vret me 7 plumba qytetarin në qendrën tregtare (VIDEO) Një ngjarje që ka tronditur të gjithë opinionin publik ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Huntington Beach të SHBA-ve.
Rrahje masive në Moskë, emigrantët përleshen me pjesëtarët e sigurimit të qendrës tregtare (VIDEO) Policia ruse ka arrestuar 250 emigrantë, të cilët janë përfshirë në një rrahje masive pranë një qendre tregtare në Moskë
Një ekip i ndihmës së shpejtë për 70 mijë banorë të Shkupit! Aktualisht, në Shkup vetëm një ekip i ndihmës së shpejtë shërben për 70 mijë qytetarë. Drejtori i ri i Qendrës Shënd
Pas “Irmës”, një tjetër uragan është nisur drejt Amerikës Uragani “Marie” është përforcuar në një stuhi të kategorisë së 3, ndërsa është drejtuar për nga Karaibet, sipas Qendrës
Këto janë fjalët e para të të dyshuarëve për vrasjen e Aulonit Monitorues të KMDLNj-së, në kuadër të mandatit të tyre vizituan Qendrën e Ndalimit në Prishtinë pas njoftimit se janë ar
Masakrimi i të riut në Kosovë, arrestohet i dyshuari dhe një vajzë Policia e Kosovës ka arrestuar në orët e mbrëmjes së të dielës dy persona, në kuadër të hetimeve për rastin e vrasjes së
Konvikti i ri nuk hapet deri në tetor Konvikti më i ri në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, ai numër 8 nuk pritet të hapet deri rreth datës 20 tetor, pasi që
Punonjësi në qendrën e uraganeve jep një detaj të frikshëm për "Irma-n" Vetëm pak ditë pasi Uragani Harvey derdhi reshje rekord në Hjuston, Teksas dhe në zonën përreth – duke dëmtuar dhjetëra
Avokati i Popullit raport alarmant për Qendrën e Shëndetit Mendor Avokati i Popullit i ka përcjellë Komunës së Shtërpcës dhe Qendrës për Punë Sociale (QPS) në këtë komunë, si dhe Gjykatë
Zaev viziton Qendrën Memoriale të Holokaustit në Jerusalem Në kuadër të vizitës në Izrael, delegacioni qeveritar i Maqedonisë i kryesuar nga kryeministri Zoran Zaev, sot vizitoi Q
Vendosen 25 tabela në gjuhën shqipe në Qendrën Klinike në Shkup (FOTO) Njëzet e pesë tabela në gjuhën maqedonase, shqipe dhe në anglisht janë vendosur para institucioneve shëndetësore publike
Aksident në rrugën Radovish-Strumicë, një i vdekur dhe një i lënduar rëndë Një person e ka humbur jetën, ndërsa një është lënduar rëndë në aksidentin rrugor që ka ndodhur mbrëmë 45 minuta pas mes