999 rezultate për

qellimi

Ceballos: Qëllimi im është të rikthehem të Reali Mesfushori i Arsenalit, Dani Ceballos ka zbuluar planet për të ardhmen. Spanjolli që është huazim për vitin e dytë të
Infermieri shkatërron 500 vaksina qëllimisht kundër COVID-19 Autoritetet policore dhe federale po hetojnë rastin e një punonjësi mjekësor, i cili pranoi se shkatërroi qëllimisht 500
Lleshaj dha dorëheqjen? Kryemadhi: Rama kishte 10 muaj që nuk i fliste! "Rama gjeti momentin. Kishin 10 muaj që nuk flisnin..." Monika Kryemadhi iu është përgjigjur akuzave të mazhorancës n
Maqedonia e Veriut ndërmerr masa të reja anti-Covid Kryeministri Zoran Zaev sot në konferencë për media ka njoftuar se Qeveria ka sjellë vendim të pranojë propozimet e Komi
Nga djalosh i thjeshtë në shpresë për botën, kush është krijuesi i vaksinës së Covid-19 Ugur Sahin emigroi me familjen e tij, nga Turqia në Gjermani, kur ishte vetëm 4 vjeç, spas mediave turke. Tashmë ai ësh
Vuçiç me me këmbë në tokë: Ta ruajmë paqen, ky është qëllimi i Serbisë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka ndërruar diskursin në lidhje me Kosovën. Teksa të enjten, tha se rajoni i
Duka: Qëllimi i bojkotit u arrit, fillimi i kampionatit domosdoshmëri Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i cili ishte i pranishëm në mbledhje e Ligës Profesioniste t
​Hoti vizitë zyrtare në Shkup, qëllimi i takimit me Zaev Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot do të mbajë një vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, me ftesë të kryeminis
Mjekja kineze hedh akuza: COVID-19 u hodh qëllimisht Një virologe pretendon të ketë provën se koronavirusi u krijua në një laborator në Wuhan dhe ishte Kina ajo që e prodhoi
Veliaj sqaron qëllimin e fjalës "zdromsa": E kanë nxjerrë nga konteksti Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka shpjeguar qëllimin e fjalës “Zdromsa”, e cila bëri jo pak zhurmë në medi
2 mijë shkencëtarë e 3 mijë mjekë bëjnë peticion: Të infektohen qëllimisht të rinjtë me COVID-19? 6 mijë e 500 shkencëtarë dhe mjekë në Mbretërinë e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë nënshkruar peticio
"Qëllimisht po pështyhet mbi atë vend", Big Basta i revoltuar për muzikën shqiptare Reperi Big Basta u shkëput disa vite më parë nga muzika për t’u zhvendosur në Zelandë të Re për t’i siguruar një jetesë
Qëllimi u arrit: Kosova vendoset në hartën e Apple Qëllimi pas peticionit “Put Kosovo on Apple Maps”, më në fund u arrit dhe Kosova u vendos në hartën e Apple. “Fitore!
E përplasi qëllimisht për vdekje: Kapet autori i krimit në Gjirokastër, ç'ju gjet në banesë Policia e Gjirokastrës ka zbardhur ngjarja e ndodhur në datën 05.08.2020, në aksin rrugor Poliçan-Suhë, ku u gjet i paje
Si lindi sfida më e re në rrjete sociale dhe pse s’po funksionon Miliona njerëz kanë postuar foto me mbishkrim #WomenSupportingWomen, #ChallengeAccepted apo #BlackAndWhiteChallenge, si
Qeveria i shembi shtëpinë, shoferi i autobusit mbyt qëllimisht 21 fëmijë (VIDEO) Hetuesit në Kinë kanë dalë në përfundimin se aksidenti me autobusin e nxënësve që mori 21 jetë, ishte i qëllimshëm.
E arriti qëllimin, Tayna hedh hapin e parë drejt karrierës ndërkombëtare Tayna është më shumë se gati për sukses ndërkombëtar! Para pak orësh, këngëtarja njoftoi bashkëpunimin i radhës, me gjig
"Për ndeshjen në Ballsh humbën miliona", flet Halili: Ishte për 4+, qentë nuk ia arritën qëllimit Refik Halili është i sinqertë dhe flet haptazi. Pranon se skuadra e tij u tërhoq në fushë, që Tirana mund të ishte thyer
Gjermania e Franca kërkojnë rifillimin e menjëhershëm të dialogut Kosovë-Serbi Përmes një shkrimi të përbashkët, ministrat e Jashtëm të Gjermanisë dhe të Francës kanë kërkuar rifillimin e menjëhershë
Monika flet pas lirimit nga Policia: Mos ta njohim shtetin e Edi Ramës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar pas lirimit nga Policia se nuk do të njohim shtetin e Ramës. Ajo