999 rezultate për

pyetur

Pak doza humori për në fundjavë, fotot që nuk kanë kurrfarë shpjegimi (FOTO LAJM) Fotografitë kanë marrë një hov aq të madh me zhvillimin e rrjeteve sociale, saqë disave prej tyre as nuk i japim dot më
U akuzua për operacione plastike, Tayna i përgjigjet gjithë disseve Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Vuçiç: Marrëveshja do të jetë e dhimbshme me Kosovën Kompromise të dhimbshme në kuadër të fazës përfundimtare të dialogut ka paralajmëruar presidenti i Serbisë, Aleksandar V
Qëndroi disa orë në Prokurori, për çfarë u pyet Ervin Salianji Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, ka qënë i pranishëm sot në Prokuroria e Krimeve të Rënda, pasi ishte thir
Plaku me plis merr pjesë në paradën e LGBTI, thotë arsyen e çuditshme Në paradën e krenarisë, të mbajtur sot në Prishtinë, është parë edhe një i moshuar, me plis në kokë që dukej paksa i hut
Zidane e telefonoi, Mourinho debaton keq me gazetarin Sot në mëngjes u zbulua një raport se ish trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane kishte kontaktuar Mourinhon për ta p
I dashuri i kësaj bukurosheje turpëron keq Fellaini (FOTO LAJM) Mesfushori i Manchester United, Marouane Fellaini, shpesh herë jemi mësuar at shikojmë në mediat rozë për shkak se ai de
Talenti argjentinas gati të tranferohet te Interi Maximiliano Meza duket se shumë shpejt do të jetë lojtarë i Interit. Megjithëse , agjenti i tij ka deklaruar se Meza
Prindër, përdorimi i tepërt i celularëve prish harmoninë në familje Një përdorim i tepruar i telefonit nga prindërit pengon jetën familjare, sipas një studimi ku janë pyetur nxënësit. M
Moderatorja e njohur shqiptare flet me shifra, tregon sa para ka në bankë Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu, prej disa javësh ka udhëtuar drejt Zanzibarit në Tanzani, ku përveçse po zhvillon
“Është si në burg”, arsyeja pse Albëria nuk dëshiron më të martohet Albërie Hadërgjonaj shpehherë është pyetur se pse pas divorcit nga ish-bashkëshorti i saj , nuk u martua më por për këtë
Siç pritej, Thaçi vazhdon dialogun pa pyetur partitë politike Hashim Thaçi s’e ka ndërmend ta dëgjojë fjalën e fundit të partive politike për t’ia dhënë atij miratimin që të jetë në
“Çfarë është kjo?”, fotot që dalin jashtë çdo logjike (FOTO LAJM) Fotografitë kanë marrë një hov aq të madh me zhvillimin e rrjeteve sociale, saqë disave prej tyre as nuk i japim dot më
Shaqiri: Agjentët po merren me të ardhmen time Mesfushori i Stoke City, Xherdan Shaqiri nuk ka dashur të flasë për të ardhmen e tij dhe ku do të kalojë, pasi klubi i t
Gjyste Vulaj: Rita Ora përdori muzikën e bashkëshortit tim pa leje Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në Malin e Zi dhe shumë e pëlqyer në Shqipëri e Kosovë.
A do largohet nga Vizioni pas Turit? Përgjigjet Orinda Huta Dyshen e njohur Turjan Hyska dhe Orinda Huta, për vite jemi mësuar ti shohim teksa punojnë sëbashku në të njëjtin televi
Çështja Tahiri, prokurorët zbarkojnë në Itali për të pyetur Moisi Habilajn Ditën e sotme do të merret në pyetje Moisi Habilaj në Itali. Prokurori Besim Hajdarmataj dhe Vladimir Mara kanë udhët
Partnere tjetër pas Klaudias? Alketa Vejsiu nxjerr zbuluar Albi Nakon Albi Nako është kapur mat sot nga fëmijët me pyetjet e tyre në Piter Pan. “Si duhet të jetë partnerja jote ideale?”
Sabien Lilaj flet për të ardhmen: Kam pasur kontakte nga Italia Pas përfundimit të finales së Kupës Sabiel Lilaj është pyetur për të ardhmen e tij dhe zërat që e çojnë tek Palermo.
Albian Ajeti: Kurrë nuk kamë marrë ndonjë ftesë nga Shqipëria Albian Ajeti ka trazuar ujërat në ambjetin kuqezi me një deklaratë të tij. Ai prej muajsh shihej si tradhtar nga tifo