999 rezultate për

puna

Wenger tregon pse refuzoi Real Madridin Ditë më parë Arsene Wenger zbuloi se kishte refuzuar disa herë Real Madridin gjatë karrierës së tij. “Për mua, puna
HOROSKOPI/ Shmangni stresin në punë dhe përplasjet me kolegët Dashi Dashuria: Mundohuni të gjeni paqen e brendshme që ju mungon për një kohë: nëse dashuria nuk shkon siç duhet, pj
Shitës cigaresh dhe kamarierë, VIP-at shqiptarë që e nisën nga zero Dëshira për tu bërë të suksesshëm dhe puna e palodhur janë shpeshherë çelsi drejt arritjeve të mëdha. Pavarësisht se
Mami po fle gjumë! Fqinjët tregojnë dhimbjen kur doli vajza 3 vjeçare Në katin e katërt të një pallati në zonën e Alliasit, një tjetër grua bëhet viktimë e krimit në familje. Fillimi i muaji
Gazetarët lenë nam në Francë, zbulohen marifetet e tyre Disa udhëheqës dhe gazetarë të kompanive mediale në Francë janë suspenduar apo larguar nga puna nën dyshimin se kanë koo
HOROSKOPI/ Fejesë ose martesë, kësaj shenje do t’i ndryshojë jeta rrënjësisht Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionue
E paprecedentë, Rama nxit luftë në fakultete Kryeministri Edi Rama ka bërë thirrje për një përplasje studentë-pedagogë, një rast i paprecedent ky në universitetet sh
Piloti pezullohet nga puna pas manovrës që tmerroi pasagjerët Një pilot në karrierë ka bërë një manovër të papritur përpara se të ulte aeroplanin me 200 pasagjerë në aeroportin e Dus
HOROSKOPI/ Mos u stresoni, shenja që do të ketë problem në punë Dashi Dashuria: Njohje të reja interesante mund të vijnë në jetën tuaj, disa prej të cilave mund të bëhen të rëndësis
Flet Turjan Hyskaj, kush i hoqi nga puna Ermal Mamaqin e Gent Zenelajn Aktorët e show-t “Duplex” ishin të ftuar mbrëmjne e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin”. Producenti Turjan Hyska,
E pushuan nga puna me një SMS, këto janë fotot skandaloze të Alesias në rrjet Një prej modeleve më të komentuara në Shqipëri, Alesia Bami ka marrë vëmendje të madhe kohët e fundit, ku shpesh herë ak
Ju heqim nga puna! Rama kërcënon nëpunësit publik me kontratat e ujit Qeveria Rama po përsërit një precedent të kritikuar të viteve të mëparshme duke i kërcënuar nëpunësit publik me bukën e
HOROSKOPI/ Një ditë e përkryer për dashurinë, bëhuni gati Ky është horoskopi për ditën e hënë, 17 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Sot ju do të përjetoni një situatë të çekuil
Publikohen fotot: "Te Urgjenca e Tiranës bashkëjetohet me pleshtat" Deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka publikuardisa foto dhe video nga Urgjenca e Tiranës, ku sipas tij kushtet
HOROSKOPI/ Keni kohë që e prisni, këtë të dielë do të zgjidhen shumë gjëra Ky është horoskopi për ditën e diel, 27 janar 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian
Ka zgjidhje për gjithçka, këta njerëz rregulluan makinën në mënyrën më epike Asgjë nuk të bën më tepër me dhimbje koke se faturat e larta të mekanikëve për të të rregulluar makinën, por disa drejtu
HOROSKOPI/ Mos kërkoni më shumë sesa ju takon, sfida që ju pret Ky është horoskopi për ditën e diel, 21 janar 2019. Dashi Dashuria: Sot dashuria mund të marrë një hap prapa, ose
Qeshni me lot/ E pushuan nga puna por iu ndryshua jeta, vendosi të bëhet profet Pak pas rënies së Bashkimit Sovjetik, Sergej Torop , një ish-polic i trafikut dhe punonjës në fabrikë, themeloi një sekt
E hoqën nga puna, greku i jep fund jetës duke u hedhur nga stadiumi Një 60 vjeçar grek i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë në stadiumin e AEK-ut. Fillimisht u raportua se bëhej fjalë
Brenda dy muajsh tri punonjëse të Meghan largohen nga puna Truproja femër e Meghan Markle ka dhënë dorëheqjen nga puna, pas më pak se një viti në këtë detyrë. Ajo është e treta ng