999 rezultate për

publikuar

Çmendet moti në Itali, cikloni sjell shkatërrim në Bolzano (VIDEO) Zonja e Bolzanos është duke u përballur me një mot të çmendur në këto momente. Mediat lokale flasin për një ciklon q
Tayna nuk i lë vend imagjinatës, pozon me fustan të kuq dhe pa të brendshme (FOTO LAJM) Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar. Këngët e saj janë kthyer në hite dhe
Maradona publikon pamjet rrëqethëse, tregon arsyet e operimit (VIDEO) Para pak ditësh Diego Maradona postoi një video ku shfaqej duke ecur në spital me ndihmën e mjekëve, pas një operacioni
Gruaja rreh në mes të rrugës të sëmurin mendor, polici "nuk e vë ujin në zjarr" (VIDEO) Dhuna ndaj grave, fëmijëve apo të sëmurëve shtohet dita ditës. Së fundmi një grua ka dhunuar në një nga rrugët e Tiranë
PAMJET/ Do çlironte Çamërinë, zbulohet ushtria private e Festim Latos (VIDEO) Mediet holandeze kanë zbardhur sot të tjera detaje mbi ekzekutimin e Presidentit të vetëshpallur të Çamërisë, politikani
"Më e mirë e ëma se e bija", koha ndalet për Mira Konçin (FOTO LAJM) Familja Saraçi është kthyer në atdhe pas jetesës 3 vjeçare në SHBA. Ata janë shfaqur së fundmi në jug të Shqipërisë.
E rëndë, burri godet me shkelma dhe grushta gruan në mes të ditës në Tiranë (VIDEO) Një video e rëndë është publikuar në rrjetet sociale mbrëmjen e së enjtes. Portali JOQ Albania ka publikuar pamjet se si
Partizani në kërkim të rikthimit të rezultatit në Moldavi, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Partizani do të luajë pasditen e sotme ndeshjen e kthimit të turit të dytë të Europa League në transfertë kundër Sherif
Berisha publikon pamjet: Filloi sezoni i avionëve të drogës Ish kreyministri Sali Berisha ditëne sotme ka publikuar në Facebook një video ku sipas tij avionët e drogës filluan sezo
Olta Gixhari kërcen në rrugët e Spanjës, të pranishimit nuk ja ndajnë sytë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Momentalisht aktroja ndodhet në S
U ndalua të hyjë në SHBA, reagon Dako: Nuk kam asnjë koment Ish-kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ka reaguar pas lajmit të publikuar nga “Zëri i Amerikës”, sipas së cilës
Kushtetuesja nuk merr përsipër 13 tetorin e Metës Përfaqësuesja e Koalicionit të Vëzhguesve Vendor, Gerta Meta është shprehur se Gjykata Kushtetuese edhe pas ngritjes së
Inspirim për të huajt, këngëtarët bullgarë vjedhin super hitin e Noizy-t dhe Varrosit (VIDEO) Në vitin 2018 dy reperët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Varrosi sollën për publikun këngën “Meksikana”. Kënga e tyre u
"Uroj të të përdhunojnë për të ndëshkuar" plas debati me Aulona Mustën (FOTO LAJM) Aulona Musta shpesh ndan tema sociale dhe nxit diskutime të ndryshme me ndjekësit e saj. Në një status të publikuar në r
Fansi i Bebe Rexhës bën gjestin më të bukur për të dhe do ta ketë gjithë jetën (FOTO LAJM) Bebe Rexha është kthyer në një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe ka krijuar fansat e saj kudo nëpër botë. Fama e saj sa
"Plasën çokollatat edhe ktej", Eduart Grishaj i bën publikisht komentin romantik Arbanës (FOTO ALJM) Ditën e djeshme Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj u nisën për të pushuar në një tjetër destinacion përral
Samanta "tërbon" rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Samanta Karavella ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.
Rama takim miqësor me presidentin turk Erdogan (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka publikuar një foto në Instagram, në të cilin duket qartë një takim i tij me presidentin turk. Ra
S'ka më "luftë" për pëlqime, "Instagram" merr vendimin e rëndësishëm Pas Kanadasë, prova mbërrin edhe në Itali. Instagrami atje nuk do të tregojë më numrin e pelqimeve sesa “like” ka marrë
Pas kaq vitesh Rezarta e pranon hapur: Është gabimi më i madh i jetës time (FOTO LAJM) Nëse ke ndërmend t’i hapësh mamit tënd një profil Instagrami, mendohu mirë! Kjo pasi Rezarta Shkurta mendon se është