999 rezultate për

provonin

Dosja amerikane/ Ja se çfarë rrëfeu Ornela për t’i bindur të aprovonin azilin Pas ekzekutimit të dy personave në 2001 nga Marjan Rroku, është koha për tu hapur dosjet. Tashmë është hedhur dritë mbi
Leonora, një kuzhiniere e shkëlqyer (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është treguar gjithmonë e kujdesshme me fotot që publikon në rrjetet sociale, e ndërsa postimi i radhës k
I helmuar apo jo, 15 gra provonin ushqimin e Hitlerit (FOTO LAJM) Për shkak të thashethemeve se britanikët kishin vendosur ta helmonin, Hitleri kishte punësuar 15 gra për të provuar ushq
Barça, Suarez "turpëron" Vermaelenin në stërvitje (VIDEO) Dy blerjet e kësaj vere për Barcelonën, Luis Suarez dhe Thomas Vermaelen, kanë qënë protagonistë gjatë stërvitjes së fun