999 rezultate për

protestuan

Ja si protestuan sot dibranët Në protestat e sotme nuk ka munguar edhe revolta e qytetarëve të Dibrës. Banorë të shumtë të qytetit kanë dalë nëpër
Studentët e mjekësisë protestojnë para Kryesisë së Kuvendit Studentët e Mjekësisë protestuan sot para kryesisë së Kuvendit kundër projektligjit të ri të arsimit që po diskutohet në
Familjarët e të pagjeturve protestuan para Qeverisë Familjarët e personave të pagjetur protestuan sot para godinws sw Qeverisë sw Kosovws, në shenjë pakënaqësie me punën që
Punonjësit e Skënderajt protestuan për të pestën ditë Shënuan ditën e pestë që punonjësit e Administratës së komunës Skënderaj që protestojnë kundër arrestimeve të Sami Lusht
Rishikimi i faturave, qytetarët protestuan edhe sot ndaj KEK-ut Një numër qytetarësh protestuan sërish sot kundër politikave të KEK-ut rreth tarifave përkundër kushteve të rënda atmosf
Reportazh, qindra bashkatdhetarë protestuan në Bruksel në përkrahje të Luginës së Preshevës Përkundër temperaturave të ulëta, nga një acar që mbretëronte në Bruksel me -7.5 C, ishin mbledhur qindra bashkatdhetarë
Protestat antikrizë në Greqi, policët me litar në fyt Oficerët e policisë greke protestuan të enjten jashtë selisë së forcave speciale në Athinë kundër masave të kursimit të
Rinisi procesi “Kleçka”, studentët protestuan Ka nisur procesi gjyqësor në rastin “Kleçka”. Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe nënkryetari i PDK-së, Fatmir Limaj, ësh
Protesta për xhaminë e madhe në Prishtinë Qindra besimtarë myslimanë protestuan të premten për mungesën e xhamive në Prishtinë. Pas faljes së namazit të xhumasë n
Protestë kundër importit të plehrave Dhjetëra qytetarë u mblodhën sot në një protestë paqësore para Kryeministrisë për të kundërshtuar importin e plehrave, k
Djegia e flamurit shqiptar, protestë para ambasadës serbe në Tiranë Shqiptarët protestuan sot para ambasadës serbe në Tiranë kundër djegies së flamurit kombëtar mbrëmjen e të martës nga di
Studentet protestuan ne Tetove kunder padrejtesive Studentet e Universitetit Shteterore te Tetoves protestuan sot ne sheshin e qytetit kunder zvogelimit te buxhetit nga an
Mijera qytetare protestuan kunder 6 pikeshit Mijëra qytetarë të Kosovës, protestuan sot në Prishtinë kundër vendosjes së EUL
Mijera veta protestuan kundër vjedhjes së votës Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti para qytetarëve tha se më një qershor u mbushën kuti si dhe u vra
Ne prishtine studentet protestuan per pavaresine 10 dhjetori shenon edhe fundin e negociatave mes pales kosovare dhe asaj serbe me ndermjetesimin e treshes nderkombetare