999 rezultate për

prostituta

Rrëfimet tronditëse të vajzave shqiptare: Si na detyruan të bëheshim prostituta Trafikimi i qenieve njerëzore në Shqipëri një fenomen që vazhdon, megjithëse në mënyra dhe forma të reja. Vazhdojnë gjit
U premtonin burrë në Itali, shqiptarët kthejnë vajzat në prostituta 7 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italine pasi akuzohen se ishin pjesë e një rrjeti të mirëorganizuar prostitu
SKANDALI/ Sulmuesi i Tiranës, orgji me prostituta Në fillim të këtij viti sulmuesi i ri i Tiranës, Junus Sentamu është përfshirë në një skandal të madh të kombëtares të
Arrestohen dy turorët shqiptarë, spiunohen nga “prostituta” e tyre Dy shqiptarë kanë rënë në pranga pasi akuzohen se drejtojnë një rrjet prostitucioni në Milano. Arrestimi i shqiptarëve k
Dhunohej barbarisht, prostituta shqiptare ua “rregullon qejfin” bashkatdhetarëve Dy shqiptarë kanë përfunduar në pranga të policisë italiane, pasi një prostitutë bashkëpunoi me karabinierët. Sipas m
Seks online me kamxhik e lodra seksi, lirohet tutorja dhe "prostitutat virtuale" (FOTO LAJM) Gjykata e Tiranës vendosi pak minuta më parë lirimin e 6 vajzave që u kapën nga policia në një shtëpi të përshtatur për
"Djali me prostituta luksi dhe shampanjë 1 000 USD", reagon ashpër Pjerin Ndreu (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së djeshme, në mediat online janë shpërndarë fotot e Alvin Ndreut, djalit të deputetit socialist, Pjerin
"Prostituta luksi në hotele 400 USD nata", kush është djali i deputetit shqiptar? (FOTO LAJM) Djemtë e vajzat e deputetëve shqiptarë kanë qenë herë pas here në qendër të vëmendjes mediatike, për shkak të luksit të
Shfrytëzonin vajzat e varfëra si prostituta, burg për motrat tutore Gjykata e Tiranës ka shpallur fajtore një 25-vjeçare si autore e shfrytëzimit për prostitucion e të paktën dy vajzave në
Kurthi, si estetistja tutore detyronte klientet të bëheshin prostituta Ditën e sotme policia e Tiranës goditi një tjetër rast prostitucioni në “Komunën e Parisit” në Tiranë. Tutorja T.Th,
Seks për 150 euro, zbulohet faqja pornografike e prostitutave shqiptare online (FOTO LAJM) Autorja 34-vjeçare që e kishte kthyer apartamentin në një fole për ushtrimin e seksit virtual me shtetas të huaj dhe shq
Seks për 100 euro, prostituta rrëfen kushtet e vështira të jetesës Përgjimet nga policia zbuluan një rrjet prostitucioni ku ofroheshin shërbime seksi për 100 euro në hotelet pranë zonës s
Arrestohet shqiptari në Itali, shfrytëzonte prostitutat moldave Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar pasi akuzohet se është pjesë e një bande prostitucioni. Gjatë operac
3000 lekë nata, si dy pronarët durrsakë i kthenin kamarieret në prostituta Policia ka vënë në pranga 4 persona mes të cilëve dy pronarë lokali në qytetin e Durrësit të cilët akuzohet për shfrytëz
Si funksiononte grupi i prostitutave në kohën e Enverit (FOTO LAJM) Ish-drejtori i Arkivit në Ministrinë e Brendshme, historiani Kastriot Dervishi në rrjetin social Facebook ka publikuar n
"300 euro për një herë", rrjeti i prostitutave të luksit nga polici Elton tek taksisti Hajredin (FOTO LAJM) Policia ka shkatërruar në mënyrë të vazhdueshme grupe kriminale të prostitutave të luksit në Tiranë ndërkohë që kohët e
"Seks për 300 euro", lëvizjet e taksistit zbuluan prostitutat "VIP" Një taksist është dërguar në gjyq, pasi është zbuluar se transportonte një grup të ashtuquajtur "Prostitutat VIP", pasi
Si u fundos nga një mesazh prostituta shqiptare bashkë me të dashurin dhe tezen e saj “Tutori im më ka marrë peng, duhet të paguash 5 mijë euro përndryshe do të më bëjnë keq mua dhe fëmijës tim”. Kjo ish
Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, alarm nga prostitutat me HIV Është goditur një tjetër organizatë rumune e shqiptare në Itali, e cila akuzohet se ishte e specializuar në shfrytëzim p
300 euro nata në zonat VIP, ja si e pësuan dy tutorët dhe prostitutat Janë dënuar me plot 20 vite dy tutorët që shfrytëzonin disa vajza për prostitucion në Tiranë. Të dënuarit me burg janë N