999 rezultate për

prof

Për të forcuar sistemin imunitar, profesori rus jep "recetën" 15 sekondëshe Profesori i njohur nga Moska, Sergei Bubnovskiym, zbulon metodën e tij inovative për të rritur sistemin imunitar. Ai
Do të kalojnë momente të paharrueshme, ja cilat janë shenjat fatlume për 7-13 shtator Dashi: Do të përjetoni çaste të paharrueshme. Venusi do të kthehet në pozicion të favorshëm për shenjën tuaj, duke ju nd
Fiksimi i vajzave, këngëtarit shqiptar i zbulohet lidhja me bukuroshen (FOTO LAJM) Trim Jetullahu është një nga këngëtarët më simpatikë të shoëbiz-it. Kohët e fundit, ai është tërhequr disi nga muzika pa
Merr fund pritja, kur do dalë sezoni i fundit i "La Casa De Papel" “La Casa De Papel” do të kthehet me sezonin e pestë dhe të fundit në platformën Netflix. Pas pezullimit të xhirimeve si
HOROSKOPI/ E enjte, 26 gusht: Si do të jetë dita e sotme për secilën shenjë Dashi Parashikohen zhvillime interesante në drejtim të punës. Mundësi të mira për të përmirësuar raporet ndërpersonale.
Pamje të rralla: Kur Messi ishte i ri dhe i lumtur te Barça, ja golat e tij më të mirë (VIDEO) Lionel Messi kërkon të largohet nga Barcelona aty ku u formua si futbollist profesionist. Por si çdo gjë e bukur e ka
Ndahet nga jeta publicisti i njohur, Basha dedikim prekës Publicisti dhe gazetari i njohur Kostaq Xoxa është ndarë ditën e sotme nga jeta. Lidhur me ngjarjen e trishtë, ka rea
Këto gjashtë sëmundje janë aq të ngjashme dhe mund të përcaktohen vetëm nga profesionisti Shpesh përpiqemi të bëhemi mjekë të vetvetes dhe ndonjëherë na ndodh të ngatërrojmë një sëmundje me një tjetër Në fak
I ra "nga Kina", por Lori zbuloi për ndjekësit nëse është në një lidhje? (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri e cila njihet për stilin e saj të veçantë. Është fare e leh
Apel ndaj Qeverisë, klubet e Superiores firmosin për bojkot (FOTO LAJM) Të 10 klubet e Kategorisë Superiore përsëritin apelin për qeverinë për të reflektuar lidhur me ndryshimet ligjore për sp
Këto janë profesionet që bëjnë "lekun letër" në vendin tonë Kushdo që kërkon të vazhdojë arsimin e lartë, apo të mësojë për një profesion të caktuar, në finale ka si qëllim të arri
Turizmit po i merret fryma nga pandemia, Rama mburret për politikat mbështetëse (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama duket se nuk është shumë i njohur me realitetin shqiptar. Në një kohë kur pandemia i
"Më ka rezultuar patriot", deklarata e profesor Gabriel Meksit në Gjyqin e Regjencës Publikohet historia e panjohur e prof. Gabriel Meksit, i cili në vitin 1946 kur po zhvillohej “Gjyqi i Regjencës” ai i l
Festoi e ngriti dolli me verë, Pipero: Më ftuan si hero në shtëpi dhe shitën fytyrën time duke hedhur baltë InfeksionistI Pëllumb Pipero ka reaguar sërish përsa i përket videos së publikuar pak ditë më parë në mediat sociale, ku
Këngëtarja shqiptare: Mendova vetëvrasjen pasi u mbyllën klubet e natës, tani punoj në market Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e d
Pas mbylljes së klubeve të natës, Klajdi Haruni bëhet gjinekolog? (FOTO LAJM) Me mbylljen e klubeve të natës në vendin tonë dhe ndalimit të muzikës, si pasojë e situatës me Covid-19 dhe çfarëdo arsy
PROFIL/ Flet pediatria: Si më vdiq në duar brenda 4 orësh vajza 5 vjeçare Nga Anila Mollaj Nuk më kishte ndodhur që të hasja histori të tilla në jetë. Një vajzë e re dashurohet me një
Shtatë luftërat, ku forcat guerile mposhtën ushtritë profesioniste Ushtritë e mëdha profesioniste, nuk i fitojnë gjithmonë luftërat ku angazhohen. Ndonjëherë ato që fitojnë janë njësitë l
Largimi i parë i Liverpool konfirmohet edhe nga Klopp Lallana rinovoi kontratën në ‘Anfield’ për të përfunduar sezonin e zgjatur 2019/20, por do të largohet kur edicioni të p
Do ndërroj profesion, ç'do të thotë Fjolla Morina me këtë foto provokuese (FOTO LAJM) Fjolla Morina është e njohur si njëra prej këngëtarëve më provokuese shqiptare. Këtë ajo e ka treguar me anë të disa