999 rezultate për

probleme

Bashkëshorti i Angela Martinit probleme me ligjin, rrezikon pesë vite burg (FOTO LAJM) Angela Martini ka kohë që në rrjetet sociale nuk shfaqet pranë bashkëshortit të saj, Dragos Savulescu në fotografi. K
Probleme të mëdha për shqiptarin më të fortë në Britani (FOTO LAJM) Jimmy Marku është 44 vjeçari shqiptar, i cili përfaqësoi tre herë Britaninë në finalen më të madhe për bodybilding. A
Stefan Çipa rrëfen telefonatën e fundit me Fatmir Xhindin Ndër njerëzit e fundit që ka komunikuar atë pasdite me Xhindin ka qenë kolegu i tij Stefan Çipa, ish-deputet i Partisë S
I këputur duke ecur me zor! Rama ka probleme të rënda shëndetësore? (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka kryer një vizitë sot në zonat e prekura nga tërmeti në Korçë, por ajo që i ka rënë në sy gazeta
Ushqimet që duhet të konsumoni kur keni probleme me kapsllëkun Shumë njerëz që vuajnë nga kapsllëku, kanë dhimbje gjatë jashtëqitjes dhe shpesh kanë tendosje, fryrje dhe ndjesinë e nj
Nuk mbarojnë problemet për "Njeriun e Bananeve", Kosova dhe një shtet tjetër e kërkojnë Dy ditë më parë, Prokuroria e Krimeve të Rënda dërgoi në gjykatë dosjen hetimore për sasinë prej për 613 kg kokainë të k
Ngjyra e dyllit në vesh, tregon problemet e fshehta të shëndetit (FOTO LAJM) Është një procedurë normale higjienike për të pastruar veshët tanë një herë në disa ditë. Megjithatë, jo të gjithë ne e
Problemet që ju shkaktohen nëse flini me flokë të lagur 1.Të nesërmen në mëngjes do të ngriheni me një dhimbje koke. Natën ndërsa flemë, temperatura e trupit zbret mjaftueshëm
Meta sulmon Ramën dhe Thaçin: Gjoja patriotë, politikanë autoritarë që fshehin problemet Presidenti Ilir Meta i është rikthyer edhe njëherë temës së nxehtë të tezës së propaganduar nga Rama, Thaçi dhe Vuçiç pë
10 problemet e mëdha që i shkakton trupit sheqeri i lartë në gjak Sheqeri i lartë i gjakut në afat të gjatë shkakton pasoja serioze në organe. Shumë nga këto efekte mund të shmangen përm
Problemet që sjell keq ushqyerja në shëndet Konsumimi i ushqimeve të gabuara dhe të papërshtatshme, të varfra në vlera ushqyese dhe me shumë elementë të pashëndetsh
Zyrtare: Problemet politike detyrojnë Mkhitaryan që të mos luajë në finalen e Europa League Tashmë është zyrtare: Henrikh Mkhitaryan nuk do të udhëtojë me Arsenalin për në Azerbajxhan për të luajtur në finalen e
Bakayoko pranë rikthimit te Chelsea Lëndimi i talentit të Chelseat, Ruben Loftus-Cheek, i hap rrugën rikthimit të Timoue Bakayokos te blutë. Lajmi vjen
Këto shenja paralajmërojnë probleme shëndetsore Trupi ynë është një mekanizëm i përsosur, ku shumë gjëra ndodhin në të njëjtën kohë. Ndonjëherë, trupi ynë na jep shenja
Gattuso hedh pas krahëve problemet me Bakayokon Gennaro Gattuso ka dalë sot në konferencë për shtyp duke folur rreth ndeshjes Fiorentina-Milan, por edhe luftës për Cham
Dibra mbulohet nga bora në muajin maj Qarku i Dibrës është mbuluar me borë sot gjatë ditës. Edhe pse jemi në stinë pranverë, në lartësinë mbi 800 metër mbi
Dëbora mbulon zonat malore, probleme me qarkullimin Maji ka ardhur me temperatura të ulta në vend duke sjellë edhe reshje dëborë në një pjesë të mirë të zonave malore.
Bora mbulon zonat malore, probleme në qarkun Dibër Muaji Maj ka filluar me temperatura të ulëta të shoqëruara me reshje të dendura shiu. Ndërsa në zonat malore, vendin e
Shkëmbi: Nuk funksionoi pjesa e sulmit Trajneri Bledi Shkëmbi qan pikët e lëna me Luftëtarin. Numri një i stolit po vuan shumë për të fituar ndeshjen, pavarësi
Keni probleme me stamakun, këto fruta kanë veti të shkëlqyera tretëse Përveç medikamenteve apo kurave të ndryshme, ka dhe disa fruta që mund të ndihmojnë në procesin e tretjes. Frutat e mal