Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

probleme

Si të jetoni gjatë: Këshilla nga njerëzit e fshatit me jetëgjatësinë më të madhe në botë Një kardiolog kishte dëgjuar për disa njerëz në një fshat në Kinë, të cilët nuk ishin prekur asnjëherë nga sëmundjet dhe
Probleme me skandencën, kthehen mbrapsht tonelata me lëng "Fructal" dhe kripë Himalajesh (FOTO LAJM) AKU-ja njoftoi sot se ka bllokuar në Pikat e Inspektimit Kufitar Morinë, Hani i Hotit dhe Durrës, katër ngarkesa me prod
Britney Spears lë pas problemet, argëtohet në jaht me të dashurin (FOTO LAJM) Britney Spears ka pasur një muaj mjaft të vështirë pas hyrjes së parë në një klinikë psikiatrike dhe më vonë edhe për sh
Shpëtoni nga mushkonjat në mënyrë natyrale (VIDEO) Me ardhjen e verës mushkonjat bëhen një problem i madh përgjithësisht ndërkohë që kthehen në një rrezik për ata që kanë
Bashkëshorti i Angela Martinit probleme me ligjin, rrezikon pesë vite burg (FOTO LAJM) Angela Martini ka kohë që në rrjetet sociale nuk shfaqet pranë bashkëshortit të saj, Dragos Savulescu në fotografi. K
Probleme të mëdha për shqiptarin më të fortë në Britani (FOTO LAJM) Jimmy Marku është 44 vjeçari shqiptar, i cili përfaqësoi tre herë Britaninë në finalen më të madhe për bodybilding. A
Stefan Çipa rrëfen telefonatën e fundit me Fatmir Xhindin Ndër njerëzit e fundit që ka komunikuar atë pasdite me Xhindin ka qenë kolegu i tij Stefan Çipa, ish-deputet i Partisë S
I këputur duke ecur me zor! Rama ka probleme të rënda shëndetësore? (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka kryer një vizitë sot në zonat e prekura nga tërmeti në Korçë, por ajo që i ka rënë në sy gazeta
Ushqimet që duhet të konsumoni kur keni probleme me kapsllëkun Shumë njerëz që vuajnë nga kapsllëku, kanë dhimbje gjatë jashtëqitjes dhe shpesh kanë tendosje, fryrje dhe ndjesinë e nj
Nuk mbarojnë problemet për "Njeriun e Bananeve", Kosova dhe një shtet tjetër e kërkojnë Dy ditë më parë, Prokuroria e Krimeve të Rënda dërgoi në gjykatë dosjen hetimore për sasinë prej për 613 kg kokainë të k
Ngjyra e dyllit në vesh, tregon problemet e fshehta të shëndetit (FOTO LAJM) Është një procedurë normale higjienike për të pastruar veshët tanë një herë në disa ditë. Megjithatë, jo të gjithë ne e
Problemet që ju shkaktohen nëse flini me flokë të lagur 1.Të nesërmen në mëngjes do të ngriheni me një dhimbje koke. Natën ndërsa flemë, temperatura e trupit zbret mjaftueshëm
Meta sulmon Ramën dhe Thaçin: Gjoja patriotë, politikanë autoritarë që fshehin problemet Presidenti Ilir Meta i është rikthyer edhe njëherë temës së nxehtë të tezës së propaganduar nga Rama, Thaçi dhe Vuçiç pë
10 problemet e mëdha që i shkakton trupit sheqeri i lartë në gjak Sheqeri i lartë i gjakut në afat të gjatë shkakton pasoja serioze në organe. Shumë nga këto efekte mund të shmangen përm
Problemet që sjell keq ushqyerja në shëndet Konsumimi i ushqimeve të gabuara dhe të papërshtatshme, të varfra në vlera ushqyese dhe me shumë elementë të pashëndetsh
Zyrtare: Problemet politike detyrojnë Mkhitaryan që të mos luajë në finalen e Europa League Tashmë është zyrtare: Henrikh Mkhitaryan nuk do të udhëtojë me Arsenalin për në Azerbajxhan për të luajtur në finalen e
Bakayoko pranë rikthimit te Chelsea Lëndimi i talentit të Chelseat, Ruben Loftus-Cheek, i hap rrugën rikthimit të Timoue Bakayokos te blutë. Lajmi vjen
Këto shenja paralajmërojnë probleme shëndetsore Trupi ynë është një mekanizëm i përsosur, ku shumë gjëra ndodhin në të njëjtën kohë. Ndonjëherë, trupi ynë na jep shenja
Gattuso hedh pas krahëve problemet me Bakayokon Gennaro Gattuso ka dalë sot në konferencë për shtyp duke folur rreth ndeshjes Fiorentina-Milan, por edhe luftës për Cham
Dibra mbulohet nga bora në muajin maj Qarku i Dibrës është mbuluar me borë sot gjatë ditës. Edhe pse jemi në stinë pranverë, në lartësinë mbi 800 metër mbi