999 rezultate për

prezent

“Tifozat Kuq e Zi” konfirmojnë mospjesmarrjen në ndeshjen Kosovë­-Shqipëri Grupimi i “Tifozave Kuq e Zi” kanë konfirmuar mospjemarrjen e tyre në ndeshjen miqësore ndërmjet Kosovës dhe Shqipërsië
Inter - Milan, pa presidentë Dita e diel do të jetë shumë e rëndësishme pasi në fushë do të zbresin Milani dhe Interi për të luajtur Derbin e Madonin
Mavraj me plis mesazh për Kombëtaren (FOTO) Ai është një prej mungesave më të rëndësishme për dy ndeshjet e rradhës të Kombëtares, por edhe pse jo prezent fizikisht
Shi e breshër në Kroaci (FOTO LAJM) Pas temperaturave të larta të kohëve të fundit, Kroacia është përfshirë nga një mot i paqëndrueshëm, me shi, breshër dhe
Interprelanca për Thaçin shtyhet në 14:00 Update - Interpelanca ndaj ministrit të Jashtëm, Hashim Thaçi është ndërprerë për të vazhduar në orën 14:00. Kjo për
Bregu dhe Fevziu bëjnë paqe (FOTO LAJM) Rikthehet "dashuria" mes Majlinda Bregut dhe Blendi Fevziut, ndërsa kohë më parë thuhej se nuk kishin marrëdhënie shumë
Shqiptarët i bashkohen protestës së Zaevit në Kumanovë (FOTO) Mijëra qytetarë të Kumanovës në një protestë të zhvilluar dje janë bërë bashkë, shqiptarë, maqedonas, serbë dhe romë, të
Dy persona konfliktohen para selisë së PD-së (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në zyrat e selisë të Partisë Demokratike. Disa persona janë përfshirë në një konfl
Mustafi u kërkua edhe nga Tottanham Mbrojtësi shqiptar Mustafi, ka zgjuar interesimin e Tottenhamit pas paraqitjeve të mira me Valencian në La Liga. Sipas “
Çdo të thotë të ndezësh mbi një milion fishekzjarre? (VIDEO) Fishekzjarret janë sidomos simbol i festave të fundvitit, por e keni marrë me mend se çfarë mund të ndodhë nëse ju ndizn
Braçe vë alarmin për Fullanin, prezent në ballon pa maska Deputeti socialist Erjon Braçe ka reaguar në lidhje me praninë e Fullanit në ballon e presidentit Nishani. Teksa ka para
Rama: Në 21 shtator, ekranet e të gjithë botës në sheshin "Nënë Tereza" Në datën 21 shtator, vëmëndja e gjithë botës do të jetë mbi ne, ndërsa kreu i Vatikanit do të vizitojë Shqipërinë. Në kë
Ja rruga drejt integrimit të Kosovës Rruga drejt integrimit të Kosovës është vetëm ajo e normalizimit të raporteve me Serbinë. Kështu ka deklaruar ambasad
Pritje të gjata në kufirin Kosovë - Shqipëri Barrierat kufitare vazhdojnë të jenë prezentë akoma në kufirin Kosovë - Shqipëri. Këto pritje vazhdojnë te jenë preze
Tensionet etnike janë prezente në Ballkan! Luftërat që janë zhvilluar së fundmi në Ballkan kanë shkaktuar aq shumë vuajtje e dhimbje, saqë pajtimi është shumë i vë
Menduh Thaçi është prezent në ceremoninë e inagurimit të Ivanovit Vetëm para pak çastesh ka nisur ceremonia e inagurimit të presidentit Gjorgje Ivanov. Ndërkohë që BDI dhe të gjithë
Sot do të ketë vranësira dhe shira Sot në Maqedoni moti pritet të jetë i paqëndrueshëm. Në veri-lindje do të fryjë erë e lehtë. Që nga mëngjesi deri në
"Fushatë me sharje dhe fyerje" Fushata e deritanishme e zhvilluar në Maqedoni, qoftë ajo për zgjedhjet presidenciale, qoftë fushata e parakohshme parla
Kryemadhi: Projektligji për transportin qytetas zgjidh problematikat prezente Deputetja e LSI-se Monika Kryemadhi u shpreh sot në kuvend se shqyrtimi i projektligjit per transportin qytetas, eshtë n
Moratti këshillon Thohir ti qëndrojë më afër skuadrës Massimo Moratti këshillon Erick Thohir të jetë më prezent në ndeshjet e Interit dhe të ketë pranë njerëz tek të cilët be