999 rezultate për

portieri

Shënoi një super gol, kjo është nota për Ronaldon (FOTO LAJM) Juventusi ka mposhtur me rezultatin 2-1 Bolognan dhe kanë rimarrë kryesimin në Serie A. Në minutën e 20’ ishte Cristi
Dhuratë e portierit, Shqipëria shënon golin e dytë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutën e 34'. Një i gjat nga Gjasula shkoi fi
I dha lumtumirën futbollit të luajtur, Cech fillon një sport të ri (FOTO LAJM) Petr Cech ka filluar një sport të ri. Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal, i cili i dha fund karrierës së tij të shkël
Dëmtimi i rëndë i Lloris, francezi kthehet vitin e ardhshëm Portieri i Tottenham, Hugo Lloris, ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë në ndeshjen kundër Brighton. Lloris ka dëmtuar
Policia dyshon se portieri i Partizanit u hodh vetë nga lartësia pas problemeve me bashkëjetuesen (VIDEO) Portieri i dytë i ekipit të Partizanit e ka kaluar fazën kritike për jetën. Policia e ka hedhur poshtë versionin e klubi
U hodh nga kati i gjashtë, përkeqësohet gjëndja e portierit të Partizanit Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku portieri i dytë i Partizanit Aldo Teqja është hedhur nga
Debati në makinë me bashkëshorten, pse u vetëhodh portieri i Partizanit nga kati i 6-të Portieri i Partizanit Aldo Teqja është hedhur dje nga kati i gjashtë i një pallati në Tiranë dhe ndodhet në gjendje të r
Rënia e portierit të Partizanit nga kati i gjashtë, reagon FSHF-ja: Forca Aldo, forca kampion Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar në lidhje me hedhjen nga kati i gjashtë i pallatit i portierit të Partizanit A
U hodh nga kati i gjashtë, Partizani del me njoftim zyrtar për portierin (FOTO LAJM) Menjëherë pas raportimit në media se portieri i Partizanit, Aldo Teqja, ka rënë nga kati i gjashtë i një pallati, ka rea
Bie nga kati i gjashtë portieri i Partizanit (FOTO LAJM) Ngjarje e rëndë tek Partizani. Portieri i të kuqve, Aldo Teqja, raportohet se ka rënë nga kati i gjashtë i pallatit, dhe
Karius nuk i ndahet zemra nga Liverpooli: Ndoshta një ditë do të rikthehem Loris Karius ende beson se mund të rikthehet një ditë tek Liverpool, pasi thotë se më nuk është i shqetësuar nga finalja
Zbulohet arsyeja pse u zëvendësua Courtois nga Zidane Thibaut Courtois është duke kaluar momente të vështira te skuadra e Real Madridit. Ai luajti në ndeshjen e dytë të li
Thyhet Berisha, Ronaldo i jep qetësinë Juves (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e dytë për Juventusin, duke mposhtur Etrit Berishën me një goditje me kokë nga afër p
Portieri i Manchester United tremb kundërshtarin (VIDEO) Manchesteri kaloi në rundin e 1/8 të EFL Cupës pasi eliminoi skuadrën e Ligës së Dytë, Rochdale. Rezultati i ndeshjes
Alisson është zyrtarisht portieri më i mirë në botë Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker është zgjedhur portieri më i mirë në botë nga FIFA. Në garë të ngushtë, ai ka
Portieri egjiptian bën pritjen e shekullit (VIDEO) Portierët janë ndër lojtarët më të nënvlerësuar në një fushë futbolli. Zakonisht janë sulmuesit ata që vjedhin titujt
Portieri shqiptar renditet i dyti në listën e golashënuesve në Superligë Janë të rralla rastet kur portierët e skuadrave bëhen golashënues. Gardiani i skuadrës shqiptare, Bylisit, Isli Hidi
Luajti disa minuta, kjo është nota e Shaqirit në suksesin e Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli ka regjistruar sot fitoren e 5 radhazi në Premier League duke mposhtur 3-1 në "Anfield Road" Newcastle. Në
Tragjedi në futboll, vdes në grumbullim futbollisti i Kombëtares (VIDEO) Tragjedi në botën e futbollit, e ngjashme me atë të ish-kapitenit të Fiorentina, Davide Astori. Jairzinho Pieter, portie
"Tërbohet" Szczesny: Jam portieri më i mirë në botë dhe në histori Portieri i Juventusit, Wojciech Szczesny, e ka thënë me shaka se ai është portieri më i mirë në histori të futbollit, pa