999 rezultate për

popullore

Valbona Mema prek me fjalët: Tatuazhin e bëra kur mbeta e vetme (VIDEO) Këngëtarja e muzikës popullore Valbona Mema ka folur për hërë të parë në lidhje me tatuazhet e bëra në trupin e saj në e
Noizy dhe Destani shkrijnë së qeshuri fansat, ja marrin këngës popullore (VIDEO) Me tipin e tij prej të forti dhe natyrën e muzikës që prodhon, Noizy duket shumë larg muzikës popullore. Por ai i ka
3 kombinime popullore të ushqimeve që na shkatërrojnë shëndetin (FOTO) Studimet e fundit të dietologëve kanë treguar që disa nga kombinimet e shpeshta të ushqimeve mund të jenë të dëmshme për
Kirurgjitë e pazakonta plastike që po bëhen popullore (FOTO LAJM) Në ditët e sotme korrigjimi i pamjes është bërë një gjë e zakonshme, kirurgjia plastike në veçanti është bërë shumë popu
Origjina e tre traditave më popullore për Krishlindje Fryma e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri ndihet kudo tashmë. Te gjithë kanë vendosur pemët, kanë zbukuruar shtëpitë me
Këngëtarja e njohur tregon historinë e bukur të familjes së saj Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të mira dhe më të dashura për publikun shqiptar por që prej vitesh ka emigruar
Humbi jetën në aksidentin në tunelin e Kalimashit, 29-vjeçarja këngëtare e muzikës popullore Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit pasditen e djeshme pasi një makinë ka dalë nga rruga. Viktimë
Berisha kërcënon Ramën: PPE nuk do ta lërë me kaq çështjen e Tahirit Ish kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se PPE dhe grupi parlamentar i saj në Parlamentin Europian e konsiderojnë c
PPE reagon ashpër ndaj Ramës për çështjen Tahiri Partitë Popullore Europiane kanë dalë me një deklaratë të përbashkët mbi zhvillimet më të fundit në Shqipëri dhe ështjes
Trafikantët nga Vlora ishin patriotë edhe në Itali, çfarë u zbulua makinën e tyre (FOTO LAJM) Policia italiane ka mbajtur për thuajse tre vite nën përgjim grupin e vlonjatëve që dyshohet se kanë transportuar 3.5 to
Mustafa ndërhyn në zgjedhjet austriake, nuk pritet të ketë ndikim në rezultat Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka uruar suksese Partisë Popullore Austriake, të udhëhequr nga Sebastian Kurz, në zgje
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë! Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
NATO, thirrje Koresë Veriore që të braktisë programet bërthamore Këshilli i Atlantikut të Veriut dënon fuqishëm mundësinë e testimit të serishëm të raketave balistike me rreze veprimi n
Zbulohet kush do ta prezantojë maratonën e Këngës Popullore këtë vit (FOTO LAJM) Maratona e Këngës Popullore tashme është kthyer në një traditë të pandryshueshme të televizionit “Klan” që çdo vit mb
E dini si duket De Biasi me veshje popullore shqiptare? (FOTO) Trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi gajtë eksperiencës me Shqipërinë është shfaqur shpesh herë me kostum, me biçiklet
Eli Fara rrëfen periudhën më e vështirë të jetës: Momentet kur jam divorcuar … (FOTO LAJM) E preku skenën si këngëtare e muzikës popullore kur ishte ende shumë e re në moshë dhe për me vite me radhë i ndau emoci
Shëroni tiroiden vetëm duke përdorur këtë recetë me 2 përbërës Shumë njerëz vuajnë nga çrregullimet e gjendrës tiroide, e cila nuk prodhon mjaftueshëm hormone. Ky është edhe shkat
Vetëm me këto dy përbërës mund të shëroni tiroiden Shumë njerëz vuajnë nga çrregullimet e gjendrës tiroide, e cila nuk prodhon mjaftueshëm hormone. Ky është edhe shkatari
Blendi Fevziu flet për protestën e sotme: Çfarë do të ndodh më tej me PD? Gazetari dhe analisti Blendi Fevziu, në një shkrim të tijin në formë komenti botuar në “Opinion.al”, shkruan se debati p
LIVE/ Protestë në Tiranë, Rama e “djeg” me këngë popullore në Vlorë Ndërkohë që ka ngelur vetëm një orë nga protesta që opozita po organizon sot në Tiranë, Rama është larguar larg kryeqyte