E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

policia

Polici në banesë me të dënurin për vrasje, çfarë u gjet në një nga dhomat Një i kërkuar për tentativë vrasjeje, një punonjës policie dhe një person tjetër që paketonte drogë u arrestuan ditën e
"Mall" në shtëpi, 34 vjeçari e pëson pas telefonatës në polici Policia ka arrestuar një 34 vjeçar në Berat, pasi është kapur me lëndë narkotike. Shtetasit S. M. gjatë kontrollit,
Tragjedi në Tetovë, një viktimë dhe dy të lënduar Dje në orët e pasdites në një kompani në Bogovinë të Tetovës gjatë shkarkimit të një sasie rreth 4 ton granit, ka ndërua
EMRI/ Grabiti me armë supermarketin, arrestohet 35 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 35 vjeçar, i dyshuar si autori i grabitjes të një supermarketi në Elbasan, ditën e shtunë.
Policia nuk kursehet, gjobiten rreth 2700 qytetarë për shkeljen e rregullave anti-Covid Gjatë fundjavës janë ndëshkuar me ndëshkuar me masë administrative 2673 shtetastë cilët ka
Pacientja 70 vjeçare humbi jetën në aksident, arrestohet shoferi i ambulancës Policia e Durrësit ka arrestuar shoferin e ambulancës i cili ditën e djeshme u përfshi në një aksident që rezultoi fatal
Kishte kthyer berberhanen në pikë bastesh, arrestohet 41 vjeçari Policia e Beratit ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ambjenin e berberhanes e kishte kthyer në lojra fati. Eshtë arrestu
"T'i thyej dhëmbët", 40-vjeçari kanos komisioneren, ndërhyn policia Gjatë ditës së sotme policia ka pranuar një informatë për një rast kanosjeje ndaj një zyrtareje (komisionere), në qendrë
Pa zinxhirë në akse me dëborë, policia rëndon dorën në ditë feste Dëbora dhe moti i keq kanë nxjerrë edje njëherë në pah problematiikat serioze përsa i përket respektimit të qarkullimit
Incident në zgjedhjet e Kosovës: Vëzhguesit përplasen në qendrën e votimit, ndërhyn policia Një konflikt ka ndodhur pak më parë në qendrën e votimit në Shkollën “Azem Bejta” në Prekaz të Epërm. Mësohet se konf
Moti i keq, Policia e Kakavijës: Shmangni udhëtimet drejt Greqisë Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Gjirokastër deklaron se ditën e sotme autoritetet e Policisë greke, në bazë
Situatë kaotike në rrugë, policia bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Shtetit ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë drejtuesit e mjeteve si pasojë e motit të keq. Pol
Shpërthim i fuqishëm në Lezhë, ushtria e policia zbresin në terren "Lokalin e marrë me qera nga shtetasi V.Sh.,banues në fshatin Mërqi,Lezhë, ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lënd
Moti i keq paralizon Shqipërinë, Policia e Shtetit publikon listën e akseve problematike Strukturat e Policise së Shtetit, në shërbim të përforëcuar, për t’iu ardhur në ndihmë qytetarëve dhe drejtuesve të mjet
Bagazhin plot me drogë, kapet shqiptari që po transportonte lëndë narkotike në Greqi Policia greke ka vënë në pranga një shqiptar të cilit i janë kapur 82 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operaci
Shi e dëborë në të gjithë Shqipërinë, policia: Kujdes në këto akse! (FOTO LAJM) Moti i keq me reshje shiu dhe dëbore ka shkaktuar problemet e para në akset kryesore në vend. Policia e Shtetit iu bë
Masat antiCovid, Ziu: Po abuzohet me lejen në e-Albania, do i shoqërojmë me polici deri në shtëpi Zv.Drejtori i Policisë së Rendit në Tiranë, Dhimitraq Ziu tha gjatë një prononcimi për mediat se nga ora 20 e mbrëmjes k
Policia konfiskon 100 kg marihuanë në Maqedoni (VIDEO) Policët e SPB Veles sot kanë kryer bastisje në një objekt privat në fshatin Palikurë, komuna Rosoman, ku kanë zbuluar 10
E pësojnë dy vlonjatët, arrestohen nga Policia Dy persona janë arrestuar nga Policia në Vlorë pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia bën me dije se një
Policia me dorë të hekurt në Tiranë, arrestohen 3 persona Tre persona janë arrestuar në Tiranë ditën e sotme nga Policia. Ata akuzohen për arsye të ndryshme penale. Si rez