999 rezultate për

plus

Shumë pak e njohin, por ky telefon është ndër më të mirët Oppo R11 krahasimet me OnePlus 5 i ka të pashmangshme duke marrë parasysh marrëdhënien midis dy kompanive. Çështjet se k
Milan jep 50 milionë euro plus dy futbollistë për Belottin Sipas mediave italiane, Milani do të ofrojë 50 milionë euro plus lojtarë në këmbim të sulmuesit të Torinos, Andrea Belot
Verratti edhe mëpranë Barcelonës, katalanasit dërgojnë ofertë lojtar plus miliona Barcelona është gati për të bërë blerjën më të madhe të merkatos. Caclciomerkato raporton se Barcelona ka bërë një of
Barcelona i jep 70 milionë euro plus Rakiticit për Verrattin Barcelona nuk dëshiron të heqë dorë nga Marco Verratti. Pavarësisht deklaratave të detyrueshme të lojtarit se dëshiro
Bonucci do të thyejë rekord në Serinë A Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, aktualisht është duke i kryer testet mjekësore te Milani dhe raportohet se do
Këta janë 20 smartfonët më të mirë në botë Ueb faqja teknologjike ‘tech insider’ ka zgjedhur 20 smartfonët më të mirë në botë. Duke marrë parasysh çmimin, dizaj
Rezultati për mandatin e Tiranës ndryshon sërish, ja sa vota plus ka PDIU Beteja për mandatin e deputetit në Tiranë po bëhet edhe më e fortë, teksa në përplasjen mes PS dhe PDIU, partia e Shpëti
Del lista e 20 smartfonëve më të mirë në botë Faqja me karakter teknologjik ‘Tech Insider’ ka bërë një listë më 20 smartphonët më të mirë në botë. Duke marr para
OnePlus 5 më i mirë se Galaxy S8 dhe HTC U11 (VIDEO) Videot e testimeve për shpejtësi në YouTube për modelet më të fundit të telefonave na ndihmojne shpeshhere per tezgjedhu
Fieri fundos PD, PS merr 6 mandate plus Në Fier janë numëruar 181 kuti votimi. Sipas të dhënave të para PS kryeson me 6 mandate më shumë se PD ndërsa pretendon
Haradinaj: Votat i kemi, bëhuni gati për qeverinë (VIDEO) Kandidati për Kryeministër nga PAN-i, Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar formimin e shpejtë të qeverisë që do të udhëhiq
OnePlus 5 mbi 300,000 porosi në vetëm dy ditë Lançimi i OnePlus 5 do të bëhet më 20 qershor. Ngjarja është planifikuar në Kinë më 21 qershor dhe në Indi një ditë më p
OnePlus 5 vjen në 22 qershor me 8 gb Ram Sipas Amazon India OnePlus 5 vjen me super specifikat e tij. Sipas Amazon smartphoni do të lancohet me 22 qershorë
Rama flet për marrëveshjen: E nisëm me “McAllister plus” dhe përfunduam me… Kryeministri Edi Rama ka bërë një batutë sot pas publikimit të tekstit të marrëveshjes me kreun e opozitës, Lulzim Basha
PDIU dhe LSI mbështesin paketën McAllister Ka përfunduar pas rreth 2 orësh takimi i krerëve të partive parlamentare tek Kryesia e Kuvendit, tryezë që nisi në 20:10
"Hidh e prit" mes Ramës dhe Bashës, mbyllet takimi i Lu-së me kryeministrin Pak minuta më parë ka përfunduar takimi mes ambasadorit amerikan në Tiranë Donald Lu dhe kryeministrit Edi Rama. Tak
Tronditje në VMRO, kush do e zëvendësojë Gruevskin? Nga VMRO-DPMNE-ja kanë filluar të qarkullojnë disa emra se kush do të jetë kreu i ri i kësaj partie, pasi mësohet se Gru
Shumë shpejt del ne shitje Samsung Galaxy S8 Kompania e Samsung do të prezantojë Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus më 29 mars të këtij viti në Kongresin Botëror të Celula
Thaçi merr mbështetjen e grupit 6 plus për ushtrinë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi thotë se ka marrë përkrahjen për transferimin e FSK’së nga përfaqësuesit e grupit parl
Zbulohet data, ja kur do të lançohet Galaxy S8 Kompania gjigande e celularëve Samsung do të hedhë në treg një Galaxy S8 dhe S8 plus të ridizajnuar më 29 mars. La