999 rezultate për

pjesemarrjen

Ja çfarë vendosi LR-PDSH për pjesëmarrjen në qeverinë e re të Maqedonisë Në mbledhjen e Kryesisë Qendrore të LR PDSH-së që u mbajt nën kryesimin e sekretarit të përgjithshëm të LR PDSH, Arben
Takimi me "rebelët" e PD, Topalli refuzon të ulet me Majlinda Bregun Amerikanët i kanë patur gjithnjë në vëmendje rrymat e ndryshme brenda partive të mëdha politike, duke i vlerësuar ato si
Ukraina i ndalon pjesëmarrjen në Eurovizion këngëtares ruse (VIDEO) Ukraina i ka ndaluar pjesëmarrjen në Evrovizion 2017 këngëtares ruse Julia Samovilas, shkruan BBC. Arsyja e ndalimit
Vetëvendosje bojkoton seancën e Kuvendit të Prishtinës Famur Shala, këshilltar i asamblesë komunale në Prishtinë, ka reaguar për mospjesëmarrjen e Ekzekutivit të Prishtinës dh
Armand Duka me studentët e "Universitetit Epoka" (VIDEO) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka zhvilluar sot një bashkëbisedim me studentë dhe pedagogë të Universitetit të Epokës
Hapja e Dosjeve/ Patozi: Pa pjesëmarrjen tonë do dalë një produkt i deformuar (VIDEO) Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka paralajmëruar mazhorancën në Kuvend se duke i hequr opozitës mundësinë e marrjes pjesë
KQZ: Ja ecuria e procesit të votimit dhe sa ishte pjesëmarrja Në orën 19:00 qendrat e votimit në Dibër nisën të mbyllen, dhe pak minuta më pas zyrtarisht njoftua se u mbyll procesi
Shenjtërimi i Nënë Terezës/ 13 krerë shtetesh konfirmojnë pjesëmarrjen Zyra e shtypit e Selisë së Shenjtë ka informuar se 13 krerë shtetesh e qeverish kanë konfirmuar deri më tani praninë e t
UEFA sqaron Tiranën për mos pjesëmarrjen në Europa League UEFA i është kundërpërgjigjur shkresës për sqarim të dërguar nga klubi i Tiranës dhe FSHF-ja, për mos pjesëmarrje në Eur
Partizani mbush arkat me pjesëmarrjen në Champions League Nesër në mbrëmje në orën 19:30 Partizani do të luajë ndeshjen e kthimit ndaj hungarezëve të Ferencvaros të vlefshme për
Jolevski: Maqedonia e meriton të jetë pjesë e NATO-s Ministri maqedonas i mbrojtjes, Zoran Jolevski gjatë takimit në Pentagon me zëvendës ndihmës sekretarin e mbrojtjes, Maj
Kryeministri publikon një përmbledhje emocionuese për Kombëtaren (VIDEO) Kombëtarja Shqiptare e Futbollit për herë të parë ka siguruar pjesëmarrjen në një kampionat europian, atë të Francës 201
Thaçi - Nikoliç bashkë në Sarajevë Presidenti serb, Tomisllav Nikoliç, ka paralajmëruar pjesëmarrjen e tij në Samitin e Presidentëve të rajonit të Ballkani
Shqipëria rrezikon pjesëmarrjen në Europian ... Kur mbeten vetëm 20 ditë nga starti i Kampionatit Europian “Francë 2016”, të gjitha ekipet pjesëmarrëse në këtë kompetic
Ali Ahmeti konfirmon pjesëmarrjen e tij në Vjenë Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i ftuar mbrëmë në emisionin "ClickPlus" në TV21, ka konfirmuar pj
BFI ua ndalon hoxhallarëve pjesëmarrjen në tubime partiake me veshje fetare Bashkësia Fetare Islame e Maqedonisë do të ndalojë përfshirjen e xhamive në fushata politike. Kreu i BFI-së Sulejman Rex
Ja si e mbron Veliaj-Ramën për mos pjesëmarrjen në festimet e Bashkisë Kryeministri Rama sot ka anuluar pjesëmarrjen në festimet e Bashkisë për Ditën e Verës. Por në kundërpërgjigje të këtij
Ja si u festua Pavarësia e Kosovës në Shkup (FOTO LAJM) Me rastin e Ditës së Pavarësisë së Republikës së Kosovës, u mbajt dje në Shtëpinë e Armatës ne Shkup nje koncert festiv
Një trajner "special" për Manchester United Jose Mourinho i afrohet akoma më shumë Manchester United. Sipas “Sky Sport Italia” dhe medias britanike, trajneri portug
Topalli uroi dhëndrrin e saj për pjesëmarrjen në festival Jozefina Topalli nuk ka nguruar që ti përcillte një urim dhëndrrit të saj këngëtar, Luis Ejlli, për pjesëmarrjen në Fest