999 rezultate për

pjese

"E kërkoi vetë", Rama tregon pse u bë Kadia pjesë e kabinetit të tij Kryeministri Edi Rama ka folur për angazhimin e Besart Kadisë si pjesë e kabinetit të tij, në postin e zv.ministrit.
Jetoni larg njerëzve që doni? Disa këshilla për të mos i përjetuar keq festat Bota është ende para një pasigurie të madhe dhe pritja bëhet më e madhe.Biletat e avionit janë gjëja më e rallë që mund
Kryepeshkopi i Greqisë shtrohet me urgjencë në spital pas kompikacioneve nga COVID-19 Kryepeshkopi i Athinës dhe gjithë Greqisë, Jeronimos ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Për shkak të gjendjes së r
Italia fiton Grupin dhe organizon fazën finale të Nations League (VIDEO) Mision i përmbushur! Italia kalon pa problem Bosnje Hercegovinën, edhe pse me mungesa (Immobile, Verratti) dhe e mbyll n
Goool...Manaj dhuron show, Shqipëria e mbyll pjesën e parë me spektakël (VIDEO) Në fund të pjesës së parë ndryshon sërish rezultati në Shqipëri-Bjellorusi, pasi kuqezinjtë realizojnë edhe golin e tret
"Luana preu pjesët e emisionit", Albana sqaron deklaratën ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një deklaratë e Albana Osmanit, e cila u shpreh se nuk ka pasur kurrë miqësi
A do të jetë përdorimi i maskës pjesë e normalitetit të ri? Një vit më parë, nëse shikoje dikë që mbante maskë, mendja të shkonte se ata mund të ishin të sëmurë, ose me fiksime men
Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe
Obama: Michelle do më braktiste nëse do isha pjesë e administratës "Biden" Ish-presidenti i SHBA-së Barack Obama ka deklaruar se nuk do të pranojë një vend në administratën e ish-zëvendës preside
Në gjyq me Arjan Konomin? Shqipja reagon ashpër: Janë prerë pjesët (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
Armenia fillon t'i dorëzojë territorin Azerbajxhanit, banorët u vënë flakën banesave Armenia do të fillojë t’i dorëzojë një pjesë të territorit Azerbajxhanit, më 15 nëntor, si pjesë e një marrëveshjeje paq
EURO 2021 nuk ka më dilema, si janë grupuar 24 kombëtaret (FOTO LAJM) Dje u plotësuan të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në Kampionatin Europian. Maqedonia mori fitore historike ndaj Gjeorgjisë
"Me Klodian Duron ndodhin rrahje të përgjakshme", ish-trajneri i Feronikelit bën deklaratën "bombë" Feronikeli është duke kaluar një periudhë shumë të vështirë, si në fushë, por edhe jashtë saj. Për shkak të rezultat
"Pas 18 vitesh u largua përgjithmonë", Bora humb "pjesëtarin" më të vogël të familjes (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani ka ndarë me ndjekësit një lajm që e ka mërzitur shumë. Ajo ka h
Luajti 45 minuta me Covid-19, Vida zëvendësohet dhe futet në izolim pas pjesës së parë Domagoj Vida ka luajtur 45 minuta i infektuar me COVID-19 në miqësoren Turqi – Kroaci. Mbrojtësi ishte kapiten i Kroa
Mjeku: Do të prodhohen 1.3 miliardë vaksina, Shqipëria është pjesë e planit Epidemiologu, Erand Llanaj ka sqaruar arsyen se përse vaksina anticovid pritet të injektohet në dy doza. Llanaj ka th
Samiti i Sofjes: Rama konfirmon pjesëmarrjen, Kosova dhe Serbia përfshihen në Tregun e Përbashkët Rajonal Sot do të mbahet Samiti i Sofjes, i cili do të mbledhë krerët e Rajonit dhe drejtuesit e vendeve kryesore të BE-së, për
Kosova i bashkohet tryezës së "Shengenit Ballkanik" Kosova duket se ‘ka thyer akullin’, për sa i përket ‘Shengenit Ballkanik’! Burime për mediat në Kosovë kanë bërë të ditu
Messi e nisi nga stoli ndaj Betis, Koeman tregon arsyen Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman në ndeshjen ndaj Real Betisit befasoi të gjithë duke lënë yllin e skuadrës, Lionel
Zhbllokohet klasikja gjermane, Dortmund në avantazh (VIDEO) Super sfida e javës mes Dortmundit dhe Bayernit është zhbllokuar në minutat e fundit të pjesës së parë. Janë vendasit