999 rezultate për

philadelphia

Debutim për tu harruar për Higuain, penallti e humbur dhe sherr (VIDEO) Debutim për t’u harruar për Gonzalo Higuain në MLS. "El Pipita" u largua nga Juventusi dhe zgjodhi të vijonte karrierën
Propozim si në filma, djali emocionon vajzën në sy të këngëtares së njohur Një histori dashurie që nisi me Taylor Swift dhe u finalizua me një propozim si nëpër filma, sërish me Taylor Swift të p
Shkëlzen Gashi në Amerikë ose Kinë Shkëlzen Gashi mund të largohet nga Baseli gjatë këtyre ditëve. Sipas portalit "Sporteva.it", sulmuesi i kombëtares sonë
Sherr masiv në dasmë (VIDEO-FOTO) Një 57 vjeçar ka gjetur vdekjen nga një atak në zemër, pas një sherri që ka plasur në një dasëm në një lokal në Philadel
Njihuni me qenin më të vogël në planet (VIDEO) Ai peshon vetëm 1.1 kg dhe është qeni më i vogël në botë që punon. I vogli Lucy i cili mban rekordin Gines ka një peshë