999 rezultate për

perleshje

Përleshje me thika në Korçë, një i plagosur, policia jep sqarime Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. Një person ka mbetur i plagosur me thikë dhe ësh
Përleshje masive, tre kosovarë bëjnë për spital katër zviceranë Një përleshje masive ka ndodhur në St.Gallen gjatë ditës së djeshme, ku të përfshirë ishin tre kosovarë. Në zonën "Br
Përleshje e përgjakshme në burgun e Koridhalos, plagosen tre persona Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në burgun e Koridhalos. Një sherr masiv ka shpërthyer mes të burgosurve, ku ka
Përleshje mes shqiptarësh në burgun grek Mediat greke raportojnë për një përleshje mes dy të burgosurve shqiptarë në burgun e Koridhalos. Ngjarja ka ndodhur n
Plas në Londër, përleshje masive mes tifozëve të Tottenhamit dhe Ajax-it (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u luajt gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Tottenhamit dhe Ajax-it e cila u mbyll me fitoren e ho
Përleshje mes tifozëve të Ajax dhe Juventus, 140 veta përfundojnë në pranga Dje në prag të duelit çerekfinal të UEFA Champions League mes Ajax dhe Juventusit janë arrestuar reth 140 persona nga po
Sherr mes disa të rinjëve në Prizren, një person është goditur me thikë në kokë Para pak minutash ka ndodhur një përleshje fizike mes disa të rinjve afër "Shatërvanit" në Prizren. Raportohet se në
Përleshje në gjimnazin e Vushtrrisë, lëndohen dy nxënës Në gjimnazin "qrem Çabej" gjatë orëve të paradites ka ndodhur një përleshje mes nxënësve, ku dy persona kanë marë lëndim
Tre gra lenë nam në Serbi, përleshen brutalisht (VIDEO) Disa pamje në të cilat thuhet se shihet një përleshje brutale e tri grave në Beograd, është shpërndarë edhe nga media të
Rrahje masive në aksin Prishtinë-Mitrovicë Gjashtë persona janë rrahur mes veti në rrugën Prishtinë Mitrovicë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Pr
Khabib Nurmagomedov publikon video të përleshjes me Diaz (VIDEO) Khabib Nurmagomedovi ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter një video të përleshjes me Nate Diazin, i cili së fundi
Dalin detaje të reja për vdekjen tifozit të Interit, sekuestrohet një makinë në Napoli Milanos për vdekjen e tifozit të Interit, Daniele Belardineli, i cili humbi jetën gjatë përleshjeve para ndeshjes Inter-
Tension dhe përleshje në Romë, tifozët gjermanë sulmojnë policinë (FOTO LAJM) Ashtu si edhe ishte thënë më parë, ndeshja e Lazios kundër Frankfurtit në Romë kishte për të sjellë trazira dhe prishje
"Luftë" në Athinë mes tifozerive në prag të ndeshjeve të Championsit (VIDEO) Në greqi ditën e hënë në mbrëmje ka pasur pëleshje midis dy tifzorefive të Aek dhe Panathinaikos, por në përleshje e sip
Grekët djegin flamurin amerikan në Athinë (VIDEO) Policia greke u përplas me demonstruesit në Athinën qendrore, ku mijëra njerëz u mblodhën për të kujtuar përvjetorin e p
Përleshje në Drenas Të dielën rreth orës 14:20 janë arrestuar dy persona në fshatin Fushtincë e Poshtme të Komunës së Drenasit. Sipas pol
Ushtari me grada i UÇK-së nxjerr për herë të parë një përleshje me serbët Ushtari me grada i AAK-së, Lahi Brahimaj ka rrëfyer momente interesante nga koha e luftës. Ai në RTV Dukagjini ka thë
Përleshje e ashpër me thika e armë mes grekëve e shqiptarëve, ka të plagosur Një sherr masiv ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Greqi. Bëhet fjalë për një sherr midis një grupi
Përleshje e ashpër mes shqiptarëve në Athinë, një i masakruar me thikë Përleshje e egër me një të plagosur në Maroussi në Athinë. Një përleshje e ashpër ka ndodhur pasditen e së premtes n
Çudira shqiptare, profesori rreh nxënësin (VIDEO) Në Podujevë ndodhi një incident mes një profesori e një nxënësi. I pari, bazuar në videot amatore, e rrahu nxënësin.