999 rezultate për

pergjegjesise

"Thesari", Idrizi: Të dorëhiqet Fullani Kreu i Partisë për Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi inkurajoi sot Prokurorinë e Përgjithshme në zbardhjen e
Xhamia e Madhe, Basha apel Ramës: Mba premtimin Premtimi për Xhaminë e Madhe, sot ka qënë një argument i liderit të opozitës, për t’i kujtuar kundërshtarit të tij polit
Rama: Krenar që për herë të parë deputetët paguajnë gjobat e policisë Kryeministri Edi Rama u shpreh sot se Policia e Shtetit ka hyrë në rrugën e duhur dhe po funksionon mbi baza solide. Gja
KShH vlerëson operacionin e policisë në Lazarat Komiteti Shqiptar i Helsinkit (KShH) përshëndet aksionin e forcave të Policisë së Shtetit për të imponuar zbatimin e lig
Basha: Qeveria, e paaftë përballë krimit Kreu i PD-së, Lulzim Basha kërkoi sot mobilizimin e institucioneve për vënien para përgjegjësisë të autorëve të ngjarjev
Romët do strehohen në një ish-repart ushtarak Nën drejtimin e Zëvendëskryeministrit Niko Peleshi u zhvillua mbrëmë mbledhja e Këshillit të Ministrave e datës 27 shtat
Milan Zdravkovic do të jetë ministër i shtetit Ministria e Shtetit, e cila pritet të themelohet nga Qeveria e Kosovës, do të drejtohet nga Milan Zdravkovic, 33 vjeçar
Edhe Patozi nuk kandidon për kreun e PD Kreu i grupit të Partisë Demokratike Astrit Patozi ka pranuar publikisht bashkëpërgjegjësinë edhe të drejtuesve të tjerë
Topi: E djathta shqiptare ka nevojë për reflektim Kreu i Frymës së Re Demokratike Bamir Topi duke deklaruar njohjen e rezultatit të zgjedhjeve falenderoi qytetarët që iu
Cërvenkovski: Nikola Gruevski përpiqet t’i shmanget përgjegjësisë Lideri i opozitës maqedonase, Branko Cërvenkovski, ka sulmuar sot kundërshtarin e tij politik, kryeministrin Nikola Grue
Serbia: Policët u arrestuan në territorin serb Ministri Punëve të Brendshme të Serbisë Ivica Dacic deklaroi gjatë ditës së shtunë se policët kosovarë ishin kapur në te
Dikovic nuk i pengoi krimet në Kosovë Kryetarja e Fondit për të Drejta Humanitare, Natasa Kandic, ka deklaruar se shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë
Tentim per t'i ikur pergjegjesise, duke nencmuar popullin nga Fejzi HAJDARIPolitika shqiptare padyshim se vuan nga doza e madhe e naivitetit, mirëpo, politikanët shqipt