999 rezultate për

pendarovski

Sonte mbahen mitingjet e fundit të kandidatëve për president Sonte mbahen mitingjet e fundit për raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale. Gjorgje Ivanov sonte do të jetë në S
Georgievski: Fitorja e demokracisë vjen me fitoren e Pendarovskit Lideri i VMRO-Popullore, Ljubço Georgievski ka zhvilluar një takim me qytetarët e Gjorgje Petrov. Ai tha gjatë takimi
Gruevski: Pendarovski është kopje e Cërvenkovskit Në tubimin e VMRO të mbajtur në Demir Hisar, lideri i VMRO-së, Nikola Gruevski tha se kandidati i LSDM-së është një pers
Pendarovski: Opozita do të fitojë si në Qendër Kandidati për president nga rradhët e LSDM, Stevo Pendarovski shprehet se zgjedhjet presidenciale dhe ato parlamentare d
Pendarovski: Maqedonia, toka e shanseve të barabarta për të gjithë qytetarët Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Penderovski ka mbajtur tubimin e rradhës me qytetarët e Prilepit.
Zaev: Votoni ndryshimin për ti dhënë fund qeverisjes së korruptuar Lideri i LSDM, Zoran Zaev u shpreh nga Shtipi se qytetarët më datë 13 prill duhet të votojnë për kandidatin për presiden
Pendarovski: Gruevski po shkatërron marrëdhëniet ndëretnike Stevo Pendarovski në vijim të fushatës së tij elektorale është shprehur se Nikola Gruevski po shkatërron marrëdhëniet nd
"Të pyeten qytetarët për çështjen e emrit" Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski është shprehur se sa i përket çështjes së emrit, duhet
Zaev në Saraçinë: Pendarovski po pritet mirë nga shqiptarët Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka vizituar qytetarët në Saraçinë dhe në Orlancë. Zaev tha se Maqedonisë i nevojiten ndr
Pendarovski nuk e nis dot fjalimin nga ovacionet e publikut (VIDEO) Ovacionet e publikut në Shkup kanë bërë që Pendarovski të mos e nisë dot fjalimin e tij së paku për 5 minuta. Për di
Pendarovski: Nuk kemi raporte të mira me asnjë fqinj Kandidati për president i LSDM-së Stevo Pendarvoski është shprehur se qeveria aktuale e Maqedonisë nuk ka raporte të mir
Anketa "Pavel Shatel" nxjerr fitues Ivanovin Instituti "Pavel Shatel" ka zhvilluar një sondazh me qytetarët e Maqedonisë në të gjashtë zonat zgjedhore, duke përfshir
Pendarovski: Qytetarët po përkrahin ndryshimin Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski është shprehur se qytetarët e Maqedonisë po përkrahin n
Pendarovski: Nuk kam bërë negociata me BDI apo PDSH Kandidati për president të Maqedonisë nga rradhët e LSDM-së, Stevo Penderovski është shprehur se nuk ka bërë asnjë lloj
Pendarovski nga Ohri: Maqedonia, shteti më i varfër në Evropë Në vijim të fushatës presidenciale, kandidati i LSDM-së, Stevo Pendarovski është ndalur në Ohër. Ai e cilësoi Maqedoninë
Pendarovski: Të rinjtë në Maqedoni detyrohen të emigrojnë Stevo Pendarovski në takimet që ka patur me qytetarët në lagjet e Shkupit si Çento, Hipodrom dhe Jurumleri tha se të rin
Krahasimi i Amdi Bajram: Ivanov është si Coca-Cola, Pendarovski lëng i lirë Amdi Bajram ka dhënë mendimin e tij lidhur me garën presidenciale që po zhvillohet në Maqedoni. Ai e krahasoi Gjorgje
Pendarovski: Ti harrojmë ndasitë etnike e partiake Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski ka zhvilluar një takim me qytetarët në lagjen Çento të
Pendarovski: Maqedonia, e fundmit në Evropë në çdo parametër Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski ka thënë nga Kumanova se Maqedonia është në çdo tregues
Pendarovski: Maqedoni më e mirë për të mos marrë më pashaporta bullgare Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski ka zhvilluar një takim me qytetarët e Kriva Pallankës.