999 rezultate për

pato

Patozi këshillon Ramën: Rregullo frymarrjen dhe bëhu gati për humbjen e madhe Ish-deputeti i PD, Astrit Patozi me anë të një postimi në Facebook ka këshilluar Ramën për të rregulluar frymarrjen si d
Buzët si patok, shihni transformimimin e Luana Vjollcës Luana Vjollca është moderatorja më e përfolur dhe më simpatike shqiptare. Por duket se bukuria e saj është paksa "ar
Patozi foli për një parti të re, Berisha i përgjigjet publikisht Pas deklaratës së Patozit se nuk e përjashtonte mundësinë e një partie të ri, ish kryeministri Sali Berisha i është përg
Patozi ironizon Bashën: Fiton më shumë kur shkon me pushime ose kur nuk flet Astrit Patozi ka qenë një nga politikanët që ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ramës për një President të përbashkët.
Me armë e maska, grabitet mes natës lokali në Patok Një grabitje ka ndodhur në Patok. Mësohet se një lokal është grabitur gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.
Vendosi lule në memorialin e Mehmet Shehut, deputetja e PS-së reagon publikisht (VIDEO) Dita e djeshme simbolizonte ditën e çlirimit të qytetit të Patosit. Ashtu si çdo vit tjetër, edhe dje është përkujtu
SKANDAL/ Deputetja e PS vendos lule në memorialin e Mehmet Shehut (VIDEO) Dita e sotme simbolizon ditën e çlirimit të qytetit të Patosit. Ashtu si çdo vit tjetër, edhe sot është përkujtuar d
Nuk i bën derman asnjë ilaç, ky është bakteri që do të marrë më qafë botën Studiuesit në Gjermani kanë ngritur alarmin pasi është zbuluar bakteria imune ndaj antibiotikëve në disa liqene dhe lume
Fjalim nostalgjik, Pato kërkon pjesmarrjen në Botëror Alexandre Pato kërkon një jetë të dytë, taleni i cili dështoi të ngrihej si gjithë të tjerët si pasojë e dëmtimeve të va
Pato: Milan është shtëpia ime Alexandre Pato ka thënë se Milan është shtëpia e tij dhe ai e dashuron këtë skuadër. Sulmuesi brazilian, Alexandre pa
Patozi pajtohet me Bashën, i pranon ftesën pas kaq kohësh Dihet se që nga konkurimi për Kryetar partie mes Patozit dhe Bashës pati një krisje të thellë. Gazeta Rilindja Demokr
Tmerr në Patos, 55-vjeçari ther me thikë bashkëmoshatarin e tij Një ngjajrje e rëndë ka ndodhur në Patos. Mësohet se pas një sherri për motive të dobëta, një 55-vjeçar ka goditur m
Berisha jep lajmin e mirë: Rikthehen në PD Topalli, Patozi e Bregu Largimi i Jozefina Topallit, Astrit Patozit, Bregut e Imamit shkaktoi zhurmë e inate brenda PD-së. Sali Berisha mbr
Patozi nuk përmbahet në 27 vjetorin e PD-së, nxjerr gjithë të palarat Një nga kritikët më të mëdhenj të Bashës, Astrit Patozi njëkohësisht edhe ish-deputet i PD, ka bërë një shkrim të gjatë
Patozi i jep këshillë Ramës: I dashur timonier Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi me anë të një postimi në Facebook i ka dhënë një këshillë Ramës pas incidentit me fi
Patozi thumbon Bashën: Partinë çoje te Check up-i i Ramës Ish-deputeti demokrat, Astrit Patozi ka thumbuar sërish kreun e PD-së Lulzim Basha. Me anë të një postimi në Facebook
Pato tani është tërësisht biond Nuk ka dyshim që me shikim të parë të gjithë do hasnin vështirësi për ta njohur. Alexandre Pato ka ardhur me një ‘lo
Patozi distancohet nga drafti me ndryshimet statutore: S’kam asnjë lidhje me to! Pas publikimit të lajmit se disa anëtarë të Partisë Demokratike i kanë dërguar sot kreut të kësaj partie, Lulzim Basha n
"Kur ishim të vegjël", Patozi kujton Sokol Olldashin Astrit Patozi, ka kujtuar Sokol Olldashin përmes një fotoje të shprepur në redaksinë e gazetës “Albania” rreth 20 vite m
Pas sulmeve të Ramës, Basha “goditet” ashpër edhe nga Patozi Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi ka thumbur sërish kreun e PD-së Lulzim Basha i cili e la jashtë Kuvendit të Shqipëri