999 rezultate për

pasardhesin

Borussia gjen pasardhësin e Lewandowskit (VIDEO) Borussia Dortmund ka njoftuar paraditen e sotme se ka arritur marrëveshjen për blerjen e sulmuesit Ji-Dong Won për sezon
Barcelona gjen pasardhësin e Valdes Sipas mediave katalanase, Barcelona e ka gjetur pasuesin e Victor Valdes. Ai nuk është David de Gea, i cili ka nisur neg
Roma kërkon pasardhësin e Osvaldos (FOTO LAJM) Me largimin e Osvaldos për te Southampton dhe me Borriellon premtuar West Ham, Roma ka nevojë të menjëhershme për një su
Berisha uron pasardhësin: Basha, historia e suksesit Ish-kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka uruar paasardhësin e tij për fitoren e arritur ne garen per kreun e PD-së
PD zgjedh sot pasardhësin e Berishës Anëtarët e Partisë Demokratike pritet të votojnë sot për zgjedhjen e pasardhësit të Sali Berishës në krye të PD-së. Në
Borussia gjen pasardhësin e Gotze Borussia Dortmund ka ndërmend të zëvendësojë me emra të konfirmuar largimet e Mario Gotze dhe Robert Lewandowskit(i sigu
Borussia gjen pasardhësin e Gotze-s? (VIDEO) Borussia Dortmund nuk humbet kohë për të gjetur pasardhësin e Mario Gotze. Me kalimin e 20-vjeçarit te rivalët e Bayern
Barça gjen pasardhësin e Valdes Barcelona duket se e ka zgjedhur pasardhësin e Victor Valdes. Kandidati numër një për portën blaugrana është Vicente Gu
Milan, 12 milionë për pasardhësin e Thiago Silva Milani lëviz në merkato dhe rikthehet me prepotencë te mbrojtësi brazilian Dede, që konsiderohet pasardhësi i ish-lojtar
Tifozët: Mourinho mos ik Prej shumë javësh e ardhmja e Jose Mourinho tek Real Madrid është në dyshim, me trajnerin portugez që vazhdon të lëshojë
Juve, 3 emra për pasardhësin e Pirlos (FOTO LAJM) Juventus nxiton të gjejë pasardhësin e Andrea Pirlos. Favoriti mbetet ende Marco Verratti, regjisori 20-vjeçar i Paris S
3 kandidatë për pasardhësin e Pirlos (FOTO LAJM) Juventusi kërkon pasardhësin e Andrea Pirlos. Ish fantazisti i Milan është ende në superformë, pavarësisht 34 viteve që
Napoli, 4 emra për pasardhësin e Cavanit (FOTO LAJM) Napoli është në kërkim të zëvëndësuesit të Edinson Cavani në rast se bomberi uruguajan zgjedh të largohet nga "San Paolo
Inter gjen pasardhësin e Militos (VIDEO) Vëzhguesit e Inter në Amerikën e Jugut mesa duket kanë gjetur pasardhësin e Diego Militos në sulmin zikaltër. Bëhet fjal
Reali gjen pasardhësin e Casillas Pas marrëdhënieve të krisura mes trajnerit portugez Jose Mourinho dhe portierit-kapiten Iker Casillas Real Madrid është
Barça gjen pasardhësin e Messit (VIDEO) Brahim Abdelkader Diaz, 13-vjeçari i Malaga duket se do të jetë pasardhësi i yllit argjentinas të Barcelonës, Lioneë Mes
Ferguson po "mendon" për pasardhësin Aleks Ferguson dhe Pep Guardiola kanë zhvilluar një takim në Nju Jork. Nuk është me siguri një takim mes dy miqsh në me
Barça gjen pasardhësin e Valdes Te Barcelona mendohet gjithmonë për të ardhmen: blaugranat, që kanë një prej akademive më të mira në botë për momentin,
Inter gjen pasardhësin e Milito (VIDEO) Interesimi tashmë është bërë publik. Sot ka qënë dhe takimi i parë mes palëve. Inter e ka seriozisht për Mattia Destro,
Napoli gjen pasardhësin e Lavezzit (VIDEO) Me Ezequiel Lavezzi gjithmonë dhe më larg Napolit presidenti Aurelio De Laurentiis po mendon për zëvëndësuesin e tij. Si