999 rezultate për

paraqitet

Tre vijojnë të mbeten në kujdes intensiv, si paraqitet situata e pacientëve në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria ka konfirmuar vetëm 1 rast të ri me koronavirus ku në total numri i të prrekurve shk
Rriten ndjeshëm rastet aktive, si paraqitet situata në spitalet COVID Në 24 orët të fundit janë testuar 219 qytetarë të dyshuar si të prekur me Covid-19 dhe kanë rezultuar pozitivë 18 qyteta
Shtohet numri i pacientëve në terapi intensive, si paraqitet situata në spitalet COVID Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 18 persona, duke shkuar në 898 numri i të prekurve. Sipa
Dy rëndë, si paraqitet sot situata e pacientëve në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës sot janë të hospitalizuar me coronavirus 12 pacientë.
Katër të infektuar për të tretën ditë radhazi, si paraqitet situata e pacientëve në spitalet COVID Sipas njoftimit të ministrisë, në 24 orët të fundit janë testuar 246 qytetarë të dyshuar si të prekur me Covid-19 dhe ka
Dy rëndë, si paraqitet situata e pacientëve në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive sot janë të hospitalizuar 21 pacientë, ndërsa prej tyre 12 janë me COVID-19. Nga raporti i Klin
Situata paraqitet e qëndrueshme, sa persona rezultuan me koronavirus në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 4 persona me koronavirus dhe shkon në 876 numri i të prekurve. Prej tyre 2 r
Tre në terapi intensive, si paraqitet situata e pacientëve me koronavirus Sot është shënuar numri më i ulët i rasteve ditore pozitive, vetëm 4 të tilla, e përllogaritur në 8 javët e fundit. D
Dy rëndë, si paraqitet situata e pacientëve në Klinikën Infektive Aktualisht në Klinikën Infektive janë të hospitalizuar 17 persona, prej tyre nëntë ende vazhdojnë të jenë pozitiv me COV
Rimëkëmbet Kosova, si paraqitet situata në zonat më të prekura nga koronaavirusi Vetëm një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19, nga 229 mostra të testuara të enjten në Laboratorin e Mikrobiologjisë
35 fëmijë dhe 5 gra shtatzëna të prekur me COVID-19, si paraqitet gjendja 35 fëmijë në vendin tonë janë prekur nga koronavirusi, ndërkohë që 22 prej tyre janë shëruar. Teksa iu është përgjigj
206 raste aktive, si paraqitet situata e të infektuarve në vend Ka shkuar në 842 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë teksa, teksa 605 qytetarë kanë fituar betejën për j
33 raste të reja në QKUK, si paraqitet gjendja e të infektuarve në Kosovë Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), sot janë hospitalizuar gjithsej 33 raste me COV
Shtohet numri i të shëruarve, si paraqitet situata e të infektuarve aktivë në spitalet COVID Që nga shpërthimi i koronavirusit, vendi ynë ka shënuar 803 raste, prej të cilëve 229 vijojnë të mbeten aktivë teksa 68
572 raste aktive, si paraqitet situata në Maqedoninë e Veriut Momentalisht në vend ka 572 raste aktive me koronavirus. Deri tani janë shëruar 852 persona, dhe humbën jetën 82 të tjer
Shtatë në terapi intensive, si paraqitet gjendja e të infektuarve në spitalet COVID Ditën e sotme, kanë rezultuar pozitivë vetëm 6 raste të reja teksa numri i të shëruarve nga pandemia është pothuajse 67
24 pacientë të tjerë fitojnë betejën, si paraqitet situata e të infektuarëve në dy spitalet COVID Ndërkohë që numri i të infektuarëve shkoi sot në 766, lajmi i mirë është se gjatë 24 orëve të fundit, 24 pacientë të tje
Pacolli paraqitet i sëmurë për të shmangur karantinën Pas aterrimit në Aeroportin e Tiranës, deputeti Behgjet Pacolli është nisur drejt kufirit në Vërmicë për të hyrë në Koso
Lajm i mirë: Shtohet numri i pacientëve që fituan betejën, si paraqitet situata në dy spitalet COVID Teksa numri i të infektuarëve ka shkuar në 750, lajmi i mirë është se gjatë 24 orëve të fundit, 9 pacientë të tjerë i ja
Fitojnë betejën me koronavirusin edhe 6 pacientë në Kosovë, si paraqitet situata në QKUK Gjashtë pacientë kanë fituar betejën me koronavirusin në Klinikën Infektive, duke lënë spitalin e QKUK-së. Në këtë k