999 rezultate për

paraburgimi

Kapet sërish një nga tre shqiptarët e arratisur nga paraburgimi në Greqi Është vënë në pranga një nga tre shqiptarët e arratisur nga paraburgimi në Greqi. Policia greke bën me dije se ka vë
Albin Kurti flet pas lirimit nga paraburgimi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka folur menjëherë pas lirimit nga Qendra e Paraburgimit në Lipjan. Kur
E FUNDIT/ Albin Kurti lirohet nga paraburgimi Deputetët e VV'së Albin Kurti dhe Donika Kadaj – Bujupi janë liruar sot nga paraburgimi. Po ashtu, trupi gjykues ka v
Gjorçev: VMRO nuk kthehet në Kuvend Deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk do të marrin pjesë në punimet e Kuvendit, ka thënë për POST.mk, shefi i përkohshëm i grupi
Sot lirohen nga paraburgimi Albin Kurti dhe Donika Kadaj Themeluesit të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti si dhe deputetes Donika Kadaj-Bujupi sot edhe zyrtarisht u përfundon
DETAJET/ Albin Kurti mund të lirohej lehtësisht nga paraburgimi Për gati një muaj kandidati për kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe deputetja e kësaj partie, Donika Kadaj
Biseda interesante e Albin Kurtit me avokaten e tij Një betejë interesante është zhvilluar në gjykatën e Prishtinës në diskutimin rreth masës së paraburgimit ndaj deputetit
Albin Kurti të mërkurën në Gjykatë Do të paraqitën përsëri të mërkurën e ardhshme para Gjykatës Themelore të Prishtinës, katër deputetë nga radhët e Lëvizj
Gruaja në Skenderaj u vra për një telefon Rasti i fundit në Skenderaj, ku mbeti e vrarë një grua dhe e plagosur motra bashkë me bashkëshortin, sipas pretendimeve
Haradinaj kërkon amnisti për Albin Kurtin dhe Donika Kadaj Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj gjatë seancës së kuvendit është shprehur se do të ishte mirë nëse nxirret njv ne
Një muaj paraburgim për personin që dyshohet se i mori jetën 17 vjeçarit Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së parabur
Apeli le në qeli të akuzuarin për krime lufte Gjykata e Apelit e Kosovës, e ka refuzuar si të pa bazuar ankesën e mbrojtësit të pandehurit D.T., kundër aktvendimit
Vazhdon seanca gjyqësore ndaj deputetëve të VV-së Sot vazhdon seanca gjyqësore ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes Albin Kurti, Donika Kadaj-Bujupi, Faton Topalli dhe
Azem Syla mbetet në qeli Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Azem Syla, do të vazhdoi të mbetet nën m
Raufi: Do të ketë rigjykim për rastin "Monstra" Të dënuarit e rastit "Monstra" janë liruar në shtëpi, dhe lënda do të hetohet nga fillimi. Avokati mbrojtës, Naser R
Komisioni parlamentar sot vendos për paraburgimin e deputetëve Komisioni për Çështje të Rregulloreve dhe të Mandatit dhe Imunitetit sot do të debatojë për kërkesat për paraburgim për
E FUNDIT/ Lirohen nga paraburgimi tre deputetët e Vetëvendosjes Tre deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika- Kadaj-Bujupi dhe Albulena Haxhiu janë liruar nga paraburgimi
Avokati tregon kur do të lirohen deputetët Tre deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit, Donika- Kadaj-Bujupi dhe Albulena Haxhiut iu është caktuar masa e
E FUNDIT/ Nga një muaj paraburgim për tre deputetët Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Albulena Haxhiu dhe Donika Kadaj-Bujupi, të cilët u arrestuan sot derisa
Caktohet masa për të dyshuarin në vdekjen e punëtorit të Bechtel Enka Gjykata sot ia ka caktuar 30 ditë paraburgim të dyshuarit që shkaktoi aksident, ku për pasojë vdiq një punëtor i Bechtel