999 rezultate për

papa

"Dikur kishte lek e kaçurrela": Me emrin e ndryshuar dhe i dënuar, kush e fshehu të kaluarën e Kristaqit Nga Telnis Skuqi “Sikur “kaçurreli”, njëkohësisht kryetari i Partisë Emigracioni Shqiptar, aktualisht deputeti i Kuve
"Kur kisha lek, më vinin femrat nga pas", deputeti revoltohet me deklaratën e kolegut "Duhet të jemi pak gentelemen me fëmrat, fëmrat duhet tu kërkojmë të falur edhe kur kemi të drejtë. Në rininë time të
"Don Zhuani i parlamentit", deputeti: Kur kisha kaçurrela dhe lekë, vajzat pinin më shumë uiski se ujë (VIDEO) Deputeti i opozitës parlamentare Kostaq Papa ka mbajtur dje një fjalim të "çuditshëm" në Kuvend i cili ka marrë vëmendje
Kolla e dyshimtë e Papës, dalin përgjigjet e analizave ndaj koronavirusit Pas analizave, Papa Franccesku ka rezultuar i pastër nga koronavirusi. Mediat italiane, por edhe BBC, raporton sot se te
Papa Françesku nuk i trembet koronavirusit, përqafon besimtarët me maska (FOTO LAJM) 12 është numri i personave në Itali që kanë humbur deri tani jetën për shkak të koronavirusit. Disa zona në Lombardi
Noizy bën veprimin e paparë kur sigurimi tenton t'i prekë fansin e tij (VIDEO) Noizy është padyshim një ndër reperët më të njohur në Shqipëri dhe më aktive me koncerte e hite të njëpasnjëshme. Du
I PAPARË/ Shqiptari fiton shumën e majme në emisionin italian (VIDEO) Një i ri shqiptar ka fituar plot 30 mijë euro në emisionin e famshëm televiziv "Avanti un altro" që transmeton televizio
"Të bardhë" e para të "papastra", si ra në kurthin e karabinierëve ish-policja shqiptare (VIDEO) Një ish-efektive e policisë shqiptare u arrestua nga autoritetet italiane pasi u kap së bashku me një shqiptar tjetër, m
Për një arsye të fortë "Nihal" ia ndalon kategorisht paparacëve t’i fotografojnë djalin 2 muajsh (FOTO LAJM) Aktorja turke, Hazal Kaya, u bë për të gjithë e njohur me rolin si “Nihali” në serialin “Dashuri e ndaluar”. Në muaji
I ftuari surprizon Çanin, i bën dhuratën e paparë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme të ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" kanë qenë kasti i aktorëve të serialit "Lokomotiva" dhe autori i
Befason pas një jave Papa Françesku: Do të të puth, por mos më kafsho (VIDEO) Një javë pas reagimit të nervozuar të Papa Françeskut pas festës tradicionale të Vitit të Ri në Sheshin e Shën Pjetrit q
Goditi një femër, Papa Francesku kërkon falje (VIDEO) Papa Francesku nuk mundi të fshihte pakënaqësinë ndaj një vizitoreje në sheshin “Shën Pjetri” në prag të Vitit të Ri.
Papa Francesku humb durimin, godet një pelegrine (VIDEO) Papa Francesku nuk mundi të fshihte pakënaqësinë ndaj një vizitoreje në sheshin “Shën Pjetri” në prag të Vitit të Ri.
11 fotot e paparacëve që bënë namin këtë dekadë (FOTO LAJM) 1. Keanu Reeves i trishtuar Keanu Reeves, ulur në një stol në park, duke ngrënë një sanduiç. I vetëm, i trishtuar. Ai
"Zoti vazhdon t'ju dojë", Papa Françesku jep mesazhin për Krishtlindje Papa Françesku i priti Krishtlindjet me një mesazh: “Zoti i do të gjithë, madje edhe ata më të këqijtë prej nesh”, tha A
Nga Papa, te Gylen dhe Dalai Lama: 100 liderët më me ndikim shpirtëror në botë Revista “Watkins” ka botuar listën e 100 njerëzve të gjallë me më shumë ndikim shpirtëror në botë për vitin 2019. “Ndër
Zëri i Amerikës reagon pas largimit të Agron Tufës: Ka pasur sulme të papara mbi të Këto ditë Drejtori i Institutit për Studime të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit në Shqipëri Agron Tufa kërkoi azil pol
"Juventusi është fe në Shqipëri dhe ti je si Papa", Rama elozhe Buffonit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, shquhet për batuatat e tij të shumta. I pranishëm ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i
Toka "përpin" pallatin 5 katësh në Durrës, mbetet vetëm papafingoja Në zonën e ish-Kënetës në Durrës dhe më konkretisht në rrugën “Zef Serembe”, një pallat është groposur në tokë nga tërme
Dëmet e tërmetit, Papa Françesku dhuron 100 mijë euro për Shqipërinë Shumë shtete janë solidarizuar me Shqipërinë pas rënies së tërmetit shkatërrues, i cili la pas dhjetëra viktima, persona