999 rezultate për

panorama

"Na këpute shpirtin ba", fëmijët e Hysenbelliut publikojnë mesazhe të ndjera Presidenti i Fax News, Kasem Hysenbelliu ka humbur jetën nga COVID-19 ditën e sotme. Prej disa kohësh ai ishte rëndua
Krizë financiare, futbollistët e Kukësit futen në bojkot Kukësi po përballet me probleme para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore
Intervistoi Lady Dianan, hetohet gazetari i BBC-së Princi William e ka mirëpritur hetimin e ri mbi mënyrën se si BBC siguroi një intervistë me nënën e tij në 1995-ën.
Rekord në 24 orë, "Panorama" e Xhensilës dhe Ardianit kthehet në hit (VIDEO) Dje kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të dytë i cili po rezulton të jetë po aq i suksesshëm sa ai i pari. Xhensila My
Familja e kishte denoncuar të humbur, kush është i riu që u gjet sot pa jetë Martin Seleni është personi që është gjetur i pajetë pasditen e sotme në Vlorë, mëson Panorama. Burime nga policia i
Punonjësja e Hipotekës infektohet me koronavirus, karantinohet i gjithë stafi Edhe Hipoteka në Korçë është mbyllur. Kjo pasi një punonjës e Agjencisë së Kadastrës së Korçës është zbuluar si e in
Molotov, arrestime e gërmadha: Panorama që mbeti nga aksioni i Astirit (FOTO LAJM) "Një gjenocid", kështu u emërtua dje nga pedagogu Ervin Goci protesta e Astirit. Pa zbardhur mirë dita, që prej orës
Do martohej së shpejti me bossin francez, motra e Stines ndahet dhe anulon gjithçka (FOTO LAJM) Këngëtarja Alida Duka, njëkohësisht dhe motra e kantautorit të njohur shqiptar, Stine i ka dhënë fund lidhjes me menaxhe
Gjykata merr vendimin për Mihal Kokëdhimën Gjykata e Apelit ka vendosur "arrest me burg" për Mihal Kokëdhimën, pronarin e ish-lokalit Panorama në Vlorë. Kokëdhi
Përplasen 4 makina te Rruga e Durrësit, ka të lënduar (FOTO LAJM) Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte tek Rruga e Durrësit në kryeqytet. Sic e shihni edhe
Pronari i lokalit "Panorama" dëshmon para Gjykatës: Po unë Ramën e kam mik Mihal Kokëdhima ka pasur një bisedë me avokatët e tij para nisjes së seancës gjyqësore, ndërsa ishte ulur në vendin e të
Pas publikimit të videos, çfarë po ndodh sot në lokalin e pronarit "kriminel" Tani të gjithë i kanë parë pamjet e rënda të dhunimit të turistëve spanjollë dhe shoqëruesve të tyre shqiptarë nga prona
Arrestohet pronari i "Panorama" që rrahu turistët spanjollë në Himarë (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot pronarin e lokalit që rrahu turistët spanjollë gjatë ditës së djeshme në Porto Palermo të Himar
Debatoi me ministrin, pushohet nga puna gazetari i njohur italian Giampaolo Pansa një kritik i rreptë i ministrit të Brendshëm Matteo Salvini pushohet nga puna. Pansa është autor i një r
Skandali me "Blue Panorama", dënoncon gazetarja: Shtyu fluturimin me 4 orë se nuk kishte avion Gazetarja Klodiana Haxhiaj ka bërë një denoncim sot në ldihje me linjat avionëve në aeroportin ‘Nënë Tereza”. Haxhiaj në
Sërish "Blue Panorama!" Avioni bën ulje të detyruar gjatë fluturimit (FOTO LAJM) Avioni Blue Panorama i linjës Bergamo-Tiranë, ka bërë mesditën e sotme ulje të detyruar. Avioni u nis nga Bergamo në
Zbulohet pakti i Dukës me lojtarët, 150 mijë euro për çdo fitore Kombëtarja shqiptare do të ketë në dispozicion një shumë prej 150 mijë eurosh, për çdo fitore që do të arrijë këtë edici
Pilotë të dehur mbi qerre që fluturojnë! Zoti i ruajt shqiptarët në ajër Indicenti i pak ditëve më parë me avionin e "Blue Panorama" që për pak i mori jetën 136 pasagjerëve duket të mos jetë nj
ME VIDEO/ Në prag të katastrofës: Çfarë ndodhi dje realisht me "Blue Panorama" 136 pasagjerë që ishin nisur nga Tirana për në Ancona me kompaninë "Blue Panorama" panë vdekjen me sy dje në mëngjes kur
STATISTIKAT/ Kompanitë ajrore më të këqija të 2018 në Shqipëri (FOTO LAJM) Fly Ernest dhe Blue Panorama janë dy kompanitë ajrore që ia kanë nxirë me kuptimin e plotë të fjalës, jetën pasagjerëve