999 rezultate për

panairin

"Si ti q*** robt muhabetit", Kastro Zizo i përvishet VIP-ave të showbizit në Panairin e Librit (FOTO LAJM) Tashmë ka filluar panairi i librit për këtë vit. Shumë emra të rinj ka sjellë librat e tyre në këtë panair, si Arbana Os
Në Panairin e Tatuazheve në Londër u bë nami (FOTO LAJM) Në Panairin e Tatuazheve në Londër shumë persona shfrytëzuan rastin për të pikturuar pjesët e ndryshme të barkut. Kës
Refuzova panairin dhe sindikatat në 1 Maj Në 1 Maji çdo i punësuar e punëtor duhet të protestojë për të drejtat e tij por konotacioni i kësaj dite është përzier m
SKANDALI/ Shqipëria u prezantua si krahinë turke në Gjermani Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, sipas të cilit Shqipëria është prezantuar si krahinë
Tirana vlerësohet në Kongresin Botëror & Panairin e Qyteteve Inteligjente në Barcelonë Ndryshimet që ka pësuar Tirana në 3 vitet e fundit e kanë kthyer kryeqytetin shqiptar në model suksesi në Europë. Lajmi
Shqiptari bën shpikje mbresëlënëse në panairin e Gjermanisë Në panairin e tij themelues, Universiteti Teknik (TU) i Darmstadtit u prezantua si një farkëtar idesh mbresëlënëse. Më s
Në Panairin e Tatuazheve në Londër u bë nami (FOTO LAJM) Të pasmet, barku, krahët, shpina dhe këmbët… nuk ka mbetur pjesë e trupit pa u pikturuar në Panairin e Tatuazheve në Lon
VV proteston ndaj njeriut që e mbushi me 70 biznese serbe dhe një shqiptare panairin Lëvizja Vetëvendosje sot ka zhvilluar një aksion simbolik pasi Oda Ekonomike e Kosovës po favorizon bizneset serbe.
VV: 70 produkte serbe dhe vetëm një produkt shqiptar në panairin e Prishtinës Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur shqetësim për numrin e madh të produkteve të Serbisë në panairin e sotëm. Shefi i Grupi
Vëllezërit kosovarë për biznes, sot zgjodhën Serbinë dhe jo Shqipërinë Biznese serbe, të cilat tanimë janë shumicë në Panairin “Prishtina 2018”, kanë ndryshuar edhe agjendën e hapjes të këtij
Mercedes sjell kamionin e parë plotësisht elektrik (VIDEO) Mercedes Urban eTruck Concept është automjet komercial me sistemin elektrik të tërheqjes, i cili premierën do ta ketë në
Letërsia maqedonase prezantohet në Panairin ndërkombëtar të librit në Kinë Në edicionin e 23-të ndërkombëtar të panairit të librit në Kinë, u prezantua edhe letërsia Maqedonase. Rëndësi të ve
Zjarr në panairin e Policisë së Shtetit Incidentet kanë qënë të pa shmangshme në panairin e policisë. Gjatë paradites, fusha e “Paintball” e ngritur në këtë akt
Neranxi: Ja si qëndron e vërteta e përplasjes sime me policinë (VIDEO) Biznesmeni Nikollaq Neranxi është paraqitur në Komisariatin numër 6 të policisë ditën e sotme pasi ka mbaruar aktivitete
Ja si duket Mercedes GLS SUV 2016 (FOTO LAJM) Mercedes GL klasë SUV së fundmi ka publikuar modelin e fundit GLS. Fotografitë e publikuara të Mercedesit, GLS janë s
Kosova pjesmarrëse në panairin e ushqimit në New York Kosova dhe produktet ushqimore të saj do të jenë pjesë e panairit më të madh të ushqimit "Summer Fancy Food Show", që mb
Blendi Fevziu triumfon edhe në Panairin e Prishtinës (FOTO) Panairi i 17-të i Librit në Prishtinë i ka dhënë çmimin e Publicistikës gazetarit shqiptar Blendi Fevziu. Moderatori i O
LG me risinë më të re, tre monitore 34 inç (FOTO LAJM) LG vjen në treg me televizorin me tri monitorë të rinj 34 inç, nga të cilët dy monitorë do të jenë të lakuar, ndërsa një
Së shpejti modeli më i ri i Audi R8 (FOTO LAJM) Audi i ri ka shënuar disa suksese gjatë testeve të kryera në pistën e Nurburgit të Gjermanisë dhe pastaj në fillim të te
"Kurbani" i Edi Ramës në Panairin e librit në Rumani (FOTO LAJM) Panairi që u mbajt këtë vit në Rumani, sikundër edhe çdo vit, mblodhi 750 promovime të reja në Bukuresht, një rekord në