999 rezultate për

pamjet

Dalin pamjet e operacionit: Si e shpëtoi policia pengun në Tiranë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e operacionit të policisë së Tiranës gjatë paradites së sotme teksa shpëton nga pengmarrësit 23 vjeçarn
Tërmeti, zjarre dhe përmbytje: Publikohen pamjet më unike (FOTO LAJM) Teksa 2019-n është drejt fundit, Agjencia ‘EPA’ ka publikuar edhe fotot më të mira të këtij vitit që po lëmë pas. Mes
Dalin pamjet, si i zbuloi qeni hero personat e gjallë nën rrënojat në Durrës (FOTO LAJM) Brandi quhet qeni hero i Policisë Shqiptare, i cili zbuloi personat e gjallë nën rrënojat e 6-katëshit në Durrës. Her
Pamjet kur godina 4 katëshe në Durrës rrëzohet me shpërthim të kontrolluar (VIDEO) Punonjësit e IKMT dhe forcat xheniere kanë shembur me eksploziv një tjetër ndërtesë në Durrës. Fjala është për një
Bota u "çmend" shumë kohë më parë, pamjet historike që do t’ju befasojnë (FOTO LAJM) E dëgjojmë shpesh frazën se bota po çmendet çka lidhet kryesisht me sjelljen disi të çuditshme të njeriut modern. Por kj
PAMJET/ Pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi (VIDEO) Forcat e kërkim shpëtimit e kishin shumë të vështirë pa mjete të specializuara të shpëtonin Klementin. Në orët e pasd
Dalin pamjet, tërmeti shkatërrues krisi edhe muret e Kuvendit (FOTO&VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit goditi rëndë shumë banesa, kryesisht në zonën e Durrësit dhe Thumanës. Dëme jo të vogla ka shkaktu
Dalin pamjet, banorët e alarmuar braktisin shtëpinë pas tërmetit të fortë (FOTO LAJM) Një tjetër tërmet ka goditur vendin pak minuta më parë duke alarmuar sërish banorët në këtë orë të vonë të mbrëmjes.
Pamjet e pazakonta në Shijak: Pas çarjes së tokës shpërtheu gaz, u pa flakë (VIDEO) “Në fshatin Jubë toka është çarë disa kilometra pas tërmetit. Ndihet ende era e gazit. Sipërfaqja e tokës është e mbushu
Pamjet që po bëjnë xhiron e botës, çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit (FOTO LAJM) 31 persona të pajetë, 45 të të shpëtuar nga rrënojat, i panjohur numri i atyre që janë nën rrënoja dhe dhjetëra objekte
Si ishte dhe si është, pamjet e frikshme si janë kthyer në gërmadhë ndërtesat Tërmeti i fuqishëm ka shkaktuar shumë dëme dhe viktima në Shqipëri. Më të prekurat janë Durrësi, Lezha,Thumanë, Tira
Pamjet e fundit nga Durrësi, banorët të shokuar nga pasojat e tërmetit (FOTO LAJM) Banorët e Shqipërisë e kanë zbardhur ditën jashtë shtëpive e pallateve. Tërmeti 6.4 shkallë që ndodhi herët në mëngje
Pamje të frikshme, vila dhe pallate të kthyera në rrënoja (FOTO LAJM) Dëme të mëdha ka shkaktuar tërmeti i sotëm, kryesisht në zonën e Durrësit, qytet më afër lëkundjeve të forta. Në pamj
DURRËS/ Rrëzohen ballkonet e pallateve (VIDEO) Pas tërmetit të fuqishëm që goditi Shqipërinë është Durrësi që është prekur më shumë. Situata është vërtet dramatike
VAR-i shkakton sërish polemika në Itali, jepet penallti e diskutueshme (VIDEO) Teknologjia VAR vazhdon të shkaktojë polemika në Serie A. Sfida mes Lecce-s dhe Cagliarit u mbyll në barazim 2-2, por
EKSKLUZIVE/ Albeu.com ju sjell pamjet më pikante të sfidës Torino-Inter (FOTO LAJM) Dje në mbrëmje u luajt sfida mes Torinos dhe Interit me zikaltërit që fituan 0-3 në transfertë. Fotoreporteri i Albeu
Dalin pamjet përrallore nga dasma e ëngjëllit të Victoria's Secret (FOTO LAJM) Modelja e njohur e Victoria's Secret Devon Windsor është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Çi
Dalin pamjet e rralla: Ky ishte krahu i dajthtë që nuk iu nda Adem Jasharit (VIDEO) Më 5, 6 dhe 7 mars 1998, për herë të tretë nga forcat serbe u rrethuan familja Jashari. Më 5, 6 dhe 7 mars 1998, Adem
Të gjithë të papunë, pamjet e pasurisë përrallore të grabitësve shqiptarë (VIDEO) Policia italiane ka arritur të shkatërrojë një bandë grabitësish shqiptarë. Operacioni nisi me ndjekjen e një makinë
Skandali i futbollistit, publikohen pamjet e seksit në tualet (FOTO LAJM) Një skandal seksual ka “tronditur” botën e futbollit. Gjithçka ka ndodhur në futbollin italian, aty ku portieri i Reg