999 rezultate për

palester

Britney Spears, "zonja Celulit" (FOTO LAJM) Stërvitet rregullisht dhe është votuar dikur si femra më e bukur në planet, por Britney Spears tashmë mund të quhet "zon
Scherzinger: Punoj shumë për një trup perfekt (FOTO LAJM) Nicole Scherzinger është një nga ata njerëz të rrallë që duket se nuk e ndien peshën e viteve që kalojnë. Megjithatë, fo
Kuvendi tashmë edhe me palestër dher studio televizive Kuvendi i rikonstruktuar i Republikës së Maqedonisë do të ketë mes të tjerash palestër për fitnes dhe një studio televiz
Benzema: Shkëlqej edhe mbipeshë Karim Benzema është kritikuar kohët e fundit se është mbipeshë dhe se nuk po arrin të japë maksimumin për kombëtaren fra
Bëni palestër për ta lënë duhanin Përveç që do të jeni në formë të mirë, me ushtrime do ta largoni edhe një shprehi të rrezikshme – duhanin, pohojnë ekspe
Kardashian, pa make-up shkon në palestër E habitshme! Kim Kardashian del nga shtëpia “ujë dhe sapun”, si asnjëherë tjetër. E hipur në makinën e saj Ferrari, ajo
Minogue blen shtëpi në Londër Kylie Minogue ka blerë një apartament prej 16 milion stërlinash në Londër për të bashkëjetuar me të dashurin, Andres Vel
"Do të filloj përsëri palestrën", zotohet Kelly Osbourne Pasi shtoi në peshë gjatë sezonit të çmimeve, Kelly Osbourne ka thënë se ajo mezi po pret për tu kthyer përsëri në pales