999 rezultate për

oficeri

Bomba vret oficerin trim (VIDEO) Një oficer guximtar i policisë së Egjyptit përpiqet që të ç'aktivizojë një bombë pranë një karburanti, por se kjo bombë
Oficeri shqiptar: Ushtrinë e Zvicrës e ndjej si ushtrinë time Oficeri i Ushtrisë së Zvicrës Nexhat Thaçi, me origjinë nga Gjakova thotë se me përkushtim të madh ka mundur të bëhet of
Qëllohet në pritë oficeri i policisë Nje oficer policie i komisariatit te Malesise se Madhe u plagos mbreme rreth mesnates. Kastrito Preçi ndodhet ne spitali
Dëshmia: Ja si bëhej trafik me avion në kohën e Imamit (VIDEO-LAJM) Kryetarja e Komisionit Hetimor për përfshirjen e Forcave të Armatosura në trafikun e lëndëve narkotike, Ermonela Felaj p
Oficeri i drogës, ja bisedat e koduara për trafik narkotikësh Shefi i antidrogës në Drejtorinë e Policisë së Fierit është arrestuar me urdhër të prokurorisë, pasi rezultoi se ishte i
Dyshohet për vjedhje, prangoset oficeri i policisë Një oficer i policisë së Sarandës u arrestua këtë të shtunë nga kolegët e tij për veprën penale të “Vjedhjes duke shpërd
Balla: Oficeri që arrestoi babain e Tahirit ka falsifikuar listën e notave të Akademisë së Policisë Komisioni hetimor mori në pyetje dhe Arjan Hoxhën i cili ka qenë drejtor tek krimi ekonomik dhe drejtues i operacionit k
Tiranë, digjet makina e oficerit të MB-së Një makinë e punonjësit të Ministrisë së Brendshme F. Çela është shkrumbuar nga flakët mesnatën e së shtunës në Tiranë.
Durrës, plagoset oficeri i policisë Përplasje me armë zjarri mes policisë dhe një personi në zonën e ish-Kënetës. Nga shkëmbimi i zjarrit ka mbetur i plagos
Dëshmia e ish-oficerit të Sigurimit për zhdukjen e Belegut Thanas Gjinopulli ka qënë i dyshuari kryesor i prokurorisë dhe policisë së Shtetit, në rastin e zhdukjes së biznesmenit
PD akuza qeverisë: Shkarkuat për hakmarrje oficerin që mbrojti flamurin Partia Demokratike akuzoi sot kryeministrin Rama dhe ministrin Tahiri se jane hakmarre ndaj oficerit te forcave speciale
Masakra e Durrësit, gjykata i mundëson librat e armatimit Dritan Dajtit Gjykata e Krimeve të Rënda ka plotësuar një ndër kërkesat e shumta të Dritan Dajtit, duke i vënë atij në dispozicion lib
"Oficeri SS" nxirret jashtë supermarketit (FOTO-LAJM) Një admirues i nazismit u nxorr jashtë nga një supermarket në Kembrixh, pasi i veshur si një oficer SS ai u konfrontua m
Nënoficeri mohon vrasjen tek ish-Blloku Nënoficeri i arrestuar me akuzën e vrasjes së Majlinda Hoxhës në atentatin për ekzekutimin e Elton Fushës, nuk e ka pran
Tiranë, pranga ish-oficerit të Gardës Një ish-efektiv i Gardës së Republikës është arrestuar pasditen e së hënës nga agjentë të Policisë së Tiranës. Personi i
Oficeri ndërlidhës i Kosovës më 17 korrik në Beograd Oficeri i ri ndërlidhës i Kosovës nis punën në Beograd më 17 korrik. Sipas gazetës së Beogradit “Novosti”. Sipas gazetës
Oficeri i akuzuar nga Dajti: Ja çfarë ndodhi më 7 gusht 2009 Zbardhet rrefimi i oficerit të njësisë së vëzhgimit F.G ndaj të cilit i pandehuri Dajti ka drejtuar gishtin e akuzës, du
Dëshmia e Dajtit: Duçkollari u vra pas shpine nga oficeri i policisë I akuzuari për vrasjen e kater policeve në Durrës Dritan Dajti është shprehur sot se nuk është ai vrasësi i oficerit të
Korrupsioni, arrestohet oficeri i policisë gjyqësore Një oficer të policisë Gjyqësore është arrestuar nga policia me akuzën e korrupsionit. Mësohet Enton Softa, oficer i pol
Tritol makinës së policit, tre të arrestuar në Shkodër Tre persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës në lidhje me vendosjen e një sasie tritoli të makinës së një oficeri p