999 rezultate për

obama

2.500 dollarë për një natë, këtu po i kalon pushimet Barack Obama (FOTO LAJM) Barack Obama edhe pse nuk është më President i Shteteve të Bashkuara prapë ngjall shumë interes te njerëzit edhe per shk
Trump, Obama dhe Clinton, mesazhe mbështetëse për McCain pas diagnostikimit me kancer Senatori amerikan John McCain është diagnostikuar së fundmi me tumor në tru. The Independent raporton se mjekët kanë
Dështimi i republikanëve, Trump: Do të rikthehemi! Pasi përpjekjet e republikanëve për të kaluar ligjin e ri për kujdesin shëndetësor në Senat dështuan, presidenti amerika
Familja Obama vazhdon me pushimet e “çmendura” në Bali (FOTO LAJM) Ish-presidenti amerikan Barack Obama, ish-Zonja e parë Michelle Obama dhe dy vajzat e tyre Malia dhe Sasha, janë duke që
"Obama", krenaria e qytetit që u varros me qefin (FOTO & VIDEO) Barak Obama është një ndër njerëzit më të njohur sot në rruzullin tokësor. Sigurisht që pak kanë ngelur për të treguar p
Trump prish marrëveshjen historike të Obamas me Kubën Presidenti Donald Trump ishte sot në Majami të Floridës, ku shpalli planet për të shfuqizuar disa elementë të marrëveshj
Brenda shtëpisë së re të familjes Obama (FOTO LAJM) Ish-presidenti amerikan, Barack Obama dhe ish-Zonja e Parë, Michelle Obama, kanë blerë një shtëpi në një zonë ekskluzive
"Kështjella e Ëndrrave" e çiftit Obama, ja si duket nga brenda Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michelle Obama, pas disa javësh
Në radhë për "selfie" me sozinë e Barack Obama (FOTO LAJM) Ai duket njësoj si ish-presidenti i Amerikës, por në fakt është Jose Oliveira dhe jeton në veriperëndim të Afrikës. 4
Michele Obama sulmon Trumpin: Mos luaj me fëmijët tanë! Michelle Obama i ka dhënë një mesazh të qartë presidentit amerikan, Donald Trump. “Nëse do të anulosh programin e zhv
"Çdo popull ka drejtuesit që meriton" Çdo popull ka drejtuesit që meriton, të paktën kështu mendon, ish-presidentit amerikan, Barak Obama. Ish-presidenti a
Sheila Jager, gruaja që Obama i propozoi dy herë para se të njihte Michelle (FOTO LAJM) Gruaja të cilës Barack Obama i propozoi dy herë para se ta takonte Michellen, ka marrë vëmendjen e mediave këtë javë pas
Obama mbështet Macronin: Rroftë Franca! (VIDEO) Barack Obama ka komentuar zgjedhjet presidenciale në Francë duke bërë të qartë mbështetjen e tij për kandidatin Emmanuel
Trump arrin më në fund që të shfuqizojë "Obamacare" Dhoma e Përfaqësuesve në Kongresin amerikan miratoi me një rezultat të ngushtë, 217 vota pro dhe 213 kundër për projekt-
Fakte shokuese nga biografia e Barack Obamës, marrëdhënie homoseksuale dhe kokainë Kanë dalë në dritë sekretet seksuale të rinisë së Barack Obama në atë që konsiderohet nga Daily Mail si një biografi me
Trump "imërzitet" se e pyesin për Obamës, ndërpret intervistën (VIDEO) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka ndërprerë intervistën në CBS me fjalën 'mjaft', pas disa pyetjeve që i janë bërë
Kjo është shuma marramendëse që do të marrë Obama për një fjalim në “Wall Street” Tetë vitet e presidencës në Shtëpinë e Bardhë, duket se do të vazhdojnë t’i sigurojnë Barack Obamas shuma marramendëse p
Rikthehet Barack Obama, flet për politikën e Amerikës Ish-presidenti amerikan, Barack Obama, ka shprehur keqardhje për ndarjet politike ndërmjet amerikanëve, derisa e ka mbaj
Obama rikthehet në Çikago me një fjalim të madh Ish-presidenti i Shteteve të Bshkuara të Amerikës, Barack Obama, është kthyer në Çikago ku pritet të mbajë fjalimin e pa
Dikur president i SHBA-ve, ja çfarë pune ka filluar Barack Obama (FOTO LAJM) Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, la Shtëpinë e Bardhë pas 8 vitesh në krye të saj.