999 rezultate për

njane

Majlinda Bregu e thotë hapur: Ne kemi qejfin tonë (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë e shfaq në rrjete sociale sesa shumë e përkushtuar është ndaj famlijes dhe sidomos fëmijëve të saj. Is
Gjici dhe Xhelali nuk kanë ndërmend ti lënë partitë mënjanë, as në Superligë (FOTO LAJM) Safet Gjici e Xhelal Mziu ishin kundërshtarë për zgjedhjet lokale të 2015-ës për Bashkinë e Kamzës, por duket se rivalit
Mashtruan dynjanë, kapen për 430 mijë euro burrë e grua në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar burrë e grua për mashtrim në shuma të mëdha në Tiranë. Burime zyrtare nga blutë e kry
Protokolli i G20-s lë mënjanë presidentin Trump (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump u radhit në cepin e djathtë të shkallëve (e majta e fotografëve) gjatë shkrepjes së fot
Rimartohet pas 20 vitesh, ish-ministri i Metës tërbon "dynjanë" Ish-Ministri i Drejtësisë, njëkohësisht përfaqësues i LSI, Ylli Manjani është rimartuar sërish pas 20 vitesh. Mësohe
Rama mesazh koordinatorëve : Mobilizoni dynjanë, mos lini gjë pa bërë… Kryeministri Edi Rama u është drejtuar me një mesazh koordinatorëve të PS-së. Rama kërkon angazhim dhe mobilizim të
“Kur ta fut teknologjia”, gazetarët harrojnë se janë live dhe marrin dynjanë në gojë Gjatë emisionit “Me Zemër të Hapur” në News 24 është zbuluar një “sekret” i hidhur i kreytarit të opozitës Lulzim Basha.
Daci, thirrje palëve të lënë mënjanë inatet politike: Merrni shembullin e Rugovës! Formimi i qeverisë duhet të bëhet sa më shpejt që është e mundur, ka thënë ish- kryeparlamentari Nexhat Daci. Ai në n
Fatmir Spahiu: Majlinda Kelmendit: Loqk, a ta jap njanën veshkë (FOTO LAJM) Nuk kanë munguar lëvdatat dhe urimet për Majlinda Kelmendin për suksesin e madh në lojërat Olimpike. Aktori i famshëm
Shqiptarët, mënjanë republikës së Maqedonisë Nga Dionis Xhafa Më së pari duhet sqaruar qysh në krye të herës se nuk mund të përgjithësosh një komb të caktu
Historiani zviceran: Shqiptarët kanë drejtuar botën që nga Mesjeta, Evropa i la qëllimisht mënjanë Dr. Aleksandre Lambert, historian, drejtor akademik i "School of International Training" në Gjenevë, është autor i disa
Shqipëria shtyn tenderin për naftë në Jon, Kathimerini: Duhet guxim! Pas Greqisë, edhe Shqipëria bën një hap pas, duke shtyrë tenderin për kërkim nafte në zonën e njohur si Joni 5. Kjo zonë
10 destinacionet më të panjohura turistike (FOTO LAJM) Koha për pushuime sa vvjen dhe bëhet më e afërt për këtë është e rëndësishme që ju të mendoni mirë dhe të vendosni desti
Lajcak: Të lihen mënjanë interesat politike Ministri i Jashtëm i Sllovakisë, Miroslav Lajcak, është shprehur optimist se në një të ardhme të afërt, Shqipëria do të
Tahiri për Berishën: 25 vjet që akuzon e përgojon gjithë dynjanë Pas ftesës zyrtare të Prokurorisë për ish kryeministrin Sali Berisha dhe pas akuzave të PD-së në adresë të tij, ka ardhu
Krushnjanët: Do padisim Serbinë! (VIDEO) Banorët e fshatit Krushë kanë vendosur të ngrenë padi ndaj shtetit të Serbisë. Banorët e këtij vendi thonë se këtë v
Jocobson: Lërini inatet, formoni qeverinë Ambasadorja amerikane, Tracy Jacobson iu ka bërë thirrje liderëve politikë që të lënë inatet mënjanë dhe të bashkohen pë
Një grup ish të përndjekurish përfitojnë këstin e parë Ministri i Mirëqenies Sociale, Erion Veliaj shpërndau sot këstin e parë të dëmshpërblimit për një grup ish-të përndjekur
Cafu: Brazili të mos qajë por të luajë futboll Ish-kapiteni i Brazilit, Marcos Evangelista de Moraes, i njohur si Cafu shprehet se lojtarët brazilianë nuk duhet të qaj
MSHM: BDI-së s'i intereson çështja shqiptare Mërgata e Shqiptarëve në Maqedoni ka kritikuar BDI-në në pushtet se sheh vetëm interesat e saj dhe nuk kujdeset aspak pë