999 rezultate për

niveli

Ekspertët japin alarmin: Ajri në Shqipëri po shkakton kancer! Nga viti në vit rritet numri i personave të prekur nga sëmundjet pulmonare dhe ato malinje. Mbi 650 persona në vit p
Haradinaj e pranon që niveli i korrupsionit është i lartë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë ditës priti në takim drejtorin e Agjencisë Kundër Korrupsi
"Kevin mund të arrijë në nivelin e Ronaldos dhe të Messit" Forma fantastike e Kevin De Bruyne në Manchester City do të thotë se ai mund ta arrijë nivelin e Lionel Messit dhe Crist
Yee:Turp që disa udhëheqës të Ballkanit priten në takime të nivelit të lartë! Rryma të rrezikshme janë shfaqur në Ballkan që kërkojnë një angazhim më aktiv dhe më të dukshëm të Shteteve të Bashkuara
Ndotja e ajrit në Maqedoni, mbi pesëfishin mbi nivelin e lejuar Është rikthyer ndotja e ajrit. Shkupi, Tetova dhe Kumanova në 24 orët e fundit kanë qenë qytetet me ajrin më të ndotur
Shkupi po mbytet nga ajri i ndotur, ndotja pesë herë mbi normalen Shkupi ka filluar sërish të ketë problem me ajrin e pastër, stacionet matëse në komunën Karposh dhe Lisice sonte tregojn
Lajm i keq për të gjithë ata që kanë euro në xhep Euro e ka nisur javën e zhvlerësuar në raport me lekun në tregun vendas. Monedha e përbashkët u këmbye sot në nivelin e
Alex-Sandro: Duhet të përmirësohemi më shumë Alex Sandro ka thënë se Juventusi duhet të përmirësojë shpejt pas barazimit 1-1 me Sporting CP në Ligën e Kampioneve të
Skuadra e njohur evropiane u injorua nga tifozët e Kosovës Tifozët kosovarë të volejbollit kanë pasur rast të mirë për të parë nga afër një skuadër të nivelit të lartë evropian. P
Sarri i thur elozhe Mertensit: Qendërsulmues i jashtëzakonshëm KOMENTE Tri pikë për të rimarrë kreun e renditjes dhe për të ruajtur distancën me Juventusin dhe Lazion. Trajneri i
Niveli alarmant i korrupsionit në Shqipëri, faktorët e huaj kërkojnë luftën ndaj tij Presidenti i Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio ngre alarmin për nivelin e korrupsionit në Shqipëri. Ai thekso
Ngjela acarohet kur flitet për Lubonjën: Mos e ul nivelin e bisedës Avokati Spartak Ngjela ka qenë i ftuari i Eni Vasilit sot në emisionin “Studio e Hapur”, ku ndër të tjera ka folur lidh
Sarri realist: Napoli nuk ëshë në nivelin e Juventusit Maurizio Sarri insiston se Juventusi vazhdojnë të jenë favorit për Scudetto. Zonja e Vjetër ka fituar kampionatin eli
Harta e sigurisë tregon nivelin ku ndodhet Shqipëria përballë rreziqeve Shqipëria konsiderohet një shtet me rreziqe të ulëta sa i përket fushës së sigurisë, sipas raportit të fundit të Risk Ma
Haradinaj: Të bëhet nivelizimi i pagave sipas kategorive në Polici Kryeministri Ramush Haradinaj priti kryetarin e Sindikatës së Policisë së Kosovës, Shaban Tashollin me bashkëpunëtorët,
Kërcënimi bërthamor, në nivelin më të lartë që prej Luftës së Ftohtë Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara (OKB), Antonio Guterres, ka paralajmëruar liderët botërorë se sot kërcën
Më në fund euroja merr veten, ja sa u këmbye sot Monedha e përbashkët u këmbye sot në tregun vendas 133.65 lekëve, sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë. Euro
Si të zgjidhni derën e blinduar sipas nivelit të sigurisë Shpesh kur duhet të blejmë një derë, dhe të blinduar, faktori i vetëm që marrim parasysh është ai estetik. Shumë e gabua
Dybala: Krahasimi me Messin më kënaq, por niveli i tij nuk arrihet Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Paulo Dybala shprehet se J
Allegri: Dybala është në nivelin e njëjtë me Messin dhe Ronaldon Massimiliano Allegri beson se sulmuesi argjentinas ka të gjitha kapacitetet për t’u futur në grupin e ngushtë të lojtarë