999 rezultate për

ngjarje

Zbulohet detaji i rëndë, vajza që vdiq në Bulqizë do të martohej këtë vit Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djehsme në Bulqizë. Një në bashkë me dy fëmijët e saj humbën jetën për arsye akoma të
Eksploziv biznesit në Lezhë, dalin detajet e para nga shpërthimi Një sasi eksplozivi ka shperthyer gjate nates ne fshatin Gocaj te Lezhës. Lënda eksplozive është vendosur në derën e
U rrëmbyen e u zhdukën përgjithnjë, ngjarjet më të bujshme të pengmarrjes në Shqipëri (FOTO LAJM) Rrëmbimet në Shqipëri duket se mund të ndodhin edhe në mes të ditës dhe askush të mos ndërhyjë dot. Albeu.com ju sjel
Aksidenti në Klinë, dalin pamjet e ngjarjes me tre të plagosur (VIDEO) Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Klinë, ku si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar, raporton E
Pengmarrja dhe eliminimi i Jan Prengës, Dritan Rexhepi flet nga burgu i Ekuadorit: Pse më lidhin me ngjarjen Ashtu siç kishte paralajmëruar, gazetari investigativ Artan Hoxha publikon sot në Abc News intervistën Gramoz (Dritan) R
"Mallkimi" i familjes Kennedy, ngjarjet që tronditën opinionin botëror Tragjedia e familjes Kennedy ka nisur shumë më përpara se të vriteshin dy vëllezërit e adhuruar të Amerikës, John dhe Ro
Ngjarje e turpshme, të moshuarit i shesin një gur për celular Një ngjarje sa e turpshme aq edhe e rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajit. Sipas informacioneve një person i moshua
Alarmohet lagjia në Fushë-Krujë, zjarri i madh frikëson qytetarët Një zjarr i konsiderueshëm ka rënë në lagjen Bushe Visha në Fushë- Krujë. Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje. End
Plagosja e kalimtares mbrëmjen e djeshme në Shkodër, policia zbardh ngjarjen Mbrëmjen e djeshmë në zonën e pedonales së qytetit të Shkodrës ka ndodhur një shkëmim me armë zjarri e si pasojë mbeti a
Shpërthim me lëndë plasëse në shtëpinë e ish-baksetbollistit në Shkodër Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në banesën e ish-baskebollistit të Vllaznisë, Nikolin Arra. Ai dhe familja
Shkëlqim Haklaj vrau vëllezërit Demaj, motra e tij kërkon sërish ndjesë për ngjarjen e rëndë Zylfie Haklaj ka folur në Top Story që nga Suedia. Ajo i kushtoji vëmendje vrasjes së vëllezërve Demaj, më 7 gushtit 199
Policia reagon pas zjarrit në servis: 5 zjarrfikëse shuajnë flakët! Një zjarr i fuqishëm përfshiu një servis në Durrës ku u raportuar se 5 makina janë shkrumbuar nga zjarri. "Në vendngj
Makina i merr jetën një këmbësori në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Aksidenti i rëndë me pasojë ka ndodhur pak minuta më p
A rrezikohemi nga një tërmet më i madh? Përplasje mes sizmiologëve Tërmeti 4.9 i shkallës Rihter i mbrëmjes së të martës, me epiqendër fshatin Bubq ka rikthyer edhe njëherë pasigurinë dhe
U zunë për një varr, flet autori i ngjarjes së rëndë në Korçë: Nuk kisha qetësi në shpirt Një nfgjarje e rëndë tronditi pak më parë Korçën, ku si pasojë e një konflikti për motive të dobëta Zamir Topi qëlloi pë
Faji i pilotit pas ngjarjes së rëndë? Dalin detajet e reja nga rrëzimi i helikopterit të Koby Bryant Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai
2020 nisi me përgjakje, ngjarjet që tronditën shqiptarët këtë janar (FOTO LAJM) Edhe pse të gjithë po shpresonin që bashkë me 2019 të liheshin pas edhe përgjakjet dhe atentatet që na trondisin herë pa
E ndarë nga Patrisi? Tuna i nxjerr të gjitha në mes të ishullit (FOTO LAJM) Sapo hoqi mbiemrin "Berisha" nga Instagrami lajmi se Tuna dhe Patris i kanë dhënë fund martesës së tyre morën dhenë.
Fëmija bllokohet në katin e katërt, zjarrfikësja me urgjencë në Gjirokastër Nje fëmijë vetëm 4 vjeç është bllokuar në shtëpinë e tij ndërkohë që zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje. Këta
Ekzekutoi të riun sa doli nga kafja, vetëdorëzohet në polici autori Ditë e sote është vetëdorëzuar në në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, autori i vrasjes së Vilson Tafçiut. Kjo ngjarj