999 rezultate për

ngjarje

Ngjarje e tmerrshme, ky është babai me dhimbjen më të madhe në botë (VIDEO) Një baba sirian i mban dy fëmijët e ti binjakë tashmë të vdekur nga sulmi me gaz në Siri. “Unë isha aty pranë tyre, i
Dalin pamjet e një sherri që është shkaktari i ngjarjes të përgjakshme në bllok (VIDEO) Janë publikuar pamjet ekskluzive të sherrit të ndodhur pak ditë në një lokal në Tiranë, që dyshohet se janë zanafilla e
Këto janë disa nga ngjarjet e rëndësishme të 4 tetorit ndër vite Sot data shënon 04 tetor, dhe në histori po në këtë datë kanë ndodhur shumë ngjarje. Më poshtë janë të renditura dis
E pazakontë, bregu i Karpenit mbushet me peshq të ngordhur (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në bregdetin e Karpenit. Bëhet fjalë për qindra peshq të ngordhur që kanë dalë në
Ndal policia! I riu nga Tirana plagoset pasi nuk iu bind urdhrit (VIDEO) Deputeti i PD, Ervin Salianji, në një postim në Facebook ka publikuar një video ku shkruan se policia mbrëmë ka qëlluar
Xhisiela tregon vështirësitë: Rashë 12 kg pas ngjarjes Xhisiela Maloku ka deklaruar në Top Channel, tjëtër gjë nga ajo që ka dhënë në dëshminë e parë. Vajza deklaroi se ka
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Bleona tregon ngjarjen e pathënë: Më erdhën 3 policë tek dera Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në Xing të Ermal Mamaqit. Bleona kujtoi një histori
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Ngjarje e rëndë në Indonezi, 23-vejçari mbetet i vdekur pas sulmit të tifozëve kundërshtarë Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Indonezi gjatë një ndeshje midis klubit të Persib Bandug dhe Persija Jakarta, riva
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër