999 rezultate për

nepermjet

Goetze bëhet baba, e ardhmja e tij zbulohet nëpërmjet emrit të djalit Kontrata e Mario Goetzes me Borussian e Dortmundit përfundon në fund të këtij muaji dhe fantazisti pritet të zgjedhë vet
Qentë mund ta detektojnë koronavirusin nëpërmjet nuhatjes në nënsqetulla Hunda e një qeni është 100 milionë herë më e ndjeshme sesa ajo e njeriut, sipas revistës shkencore ‘Science magazine’. S
Piratonin platformat televizive, arrestohen tre "hakera" të rinj Tre djem të rinj janë arrestuar nga policia në Tiranë në kuadër të operacionit “Pirateria” për goditjen e rasteve të pir
Prej javësh në luftë me COVID-19, Tritan Kalo përlotet LIVE në studio Qeveria shqiptare në muajin mars të këtij viti shpalli gjendjen e fatkeqësisë natyrore për të parandaluar përhapjen e ko
Fansja i zbulon gjininë e fëmijës nëpërmjet fytyrës, përgjigjet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej
Mbajti të fshehtë të dashurin, Olta Gixhari qenka shtatzanë (FOTO LAJM) Lajmi se Olta Gixhari po karantinohet me të dashurin e saj në Spanjë bëri goxha bujë duke ditur dhe faktin se aktorja ki
Zbulohen detaje interesante nga rinovimin i "Santiago Bernabeu", praktik e funksional Reali i Madridit po planifikon një ndërhyrje në stadiumin "Santiago Bernabeu", për ta bërë më luksoz dhe me një "look" t
BE nuk e harron Shqipërinë, mbërrin në vend ndihma e para kundër COVID-19 Në Shqipëri ka mbërritur ndihma e parë nga BE për përballimin e COVID-19. Ndihma konsiston në materiale për mbrojtjen
Me sy të nxirë, Gent Hazizi shfaqet për herë të parë në publik pas sherrit të bujshëm (FOTO LAJM) Prej ditësh media po zien për lajmin e sherrit mes aktorëve të njohur, Gent Hazizi dhe Ledio Lako. Ky i fundit mohoi
KORONAVIRUSI/ New York-u bëhet shteti i parë që mundëson martesat online Të martohesh online! Tashmë është e mundur në shtetin e New York, ku emergjenca e koronavirusit e detyroi guvernatorin A
Malcom u zgjodh lojtari i muajit nga Zenit, çmimi i vjen me dron (VIDEO) Izolimi për shkak të coronavirusit nuk e ndaloi klubin e Zenitit të Shën Petërburgut që të ndajë ashtu si zakonisht çmim
A përhapet koronavirusi nëpërmjet ushqimeve? Ja ç’thonë ekspertët Administrata Amerikane e Ushqimit dhe Barnave dëshiron të kujtojë publikun se nuk ka asnjë provë që pandemia koronavirus
MAQEDONI/ Mësimi online do të vijojë të paktën e dy javë Në Maqedoninë e Veriut procesi arsimor për të gjitha nivelet po vazhdon të zhvillohet online (“Mësimi në distancë”), pas
Lajmi i fundit nga Shkodra: Dyshohen me COVID-19, u merren analizat 21 personave 21 personave në qarkun e Shkodrës u janë marrë analizat pasi dyshohet të jenë të infektuar me koronavirus ndërsa është d
Pësoi infarkt, zgjohet pas gati 3 vitesh nga koma futbollisti i Ajax Futbollisti i Ajaksit Abdelhak Nuri është zgjuar nga koma pas 2 vitesh e 9 muajsh. 22-vjeçari holandez pësoi infarkt
I publikuan "bidesat" private, reagon për herë të parë Arta Nitaj (FOTO LAJM) Arta Nitaj së fundmi ishte protagoniste e një fotografie e cila qarkullonte në rrjet. Aty pretendohej një bisedë inti
Koronavirusi dhe çështje politike, Merkel - Kurti do të kontaktojnë sot nëpërmjet një video-call Kancelarja gjermane, Angela Merkel do të zhvillojë sot një bisedë përmes video-calli me kreun e Qeverisë së Kosovës, Alb
A transmetohet koronavirusi nëpërmjet marrëdhënieve intime? Koronavirusi ka infektuar shumë njerëz nga mbarë bota duke shënuar mbi 4 mijë viktima. Por, një pyetje që padyshim ka ka
''Ju lutemi bëni edhe ju maksimumin tuaj'', mjeku Tritan Kalo bën apelin e rëndësishëm Ka shkuar në dy numri i vikimave dhe 59 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, teksa ''lufta'' me koronavi
"Sa kilogram je?" Fifi i kthen ndjekësit përgjigjen që nuk prisnit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka vendosur që të ju përgjigjet ndjekësve nëpërmjet Instagramit. Duke qenë se tani ka koh