999 rezultate për

nderhyrje

Dëshiron hundën më të vogël dhe më të drejtë?! Op. Dr. Rezarta Kapaj, kirurge plastike pranë Spitalit Amerikan, ju përgjigj për ne të gjitha pyetjeve që mund t’ju lin
Rama ironizon Bashën: Ka filluar të sekëlldiset nga ndërhyrjet e Presidentit të ri Kryeministri Rama ka ironizuar sot Bashën dhe Metën, teksa mbante një takim elektoral ne Shkodër. Rama tha se Basha
PE-Maqedonisë: Në fillim marrëveshja e Përzhinos, pastaj bisedojmë për anëtarësim Përmes rezolutës së miratuar sot në Parlamentin Evropian me 503 vota “pro” , 113 vota “kundër” dhe 45 ‘abstenim” përshën
Dalin fotot nudo të ish-banorës së Big Brother (FOTO LAJM) Esterina Tafili është një tjetër ish-lojtare e “Big Brother”, e cila mori famë vitin e kaluar pasi kamerat dhe fotografë
Rio Ferdinand: Ramosit duhet t'i vijë turp për simulimin! (VIDEO) Sergio Ramos krijoi jo pak polemika gjatë finales së djeshme, teksa përveç se bëri disa ndërhyrje të ashpra, simuloi në
Eni Koçit "i dalin të palarat", publikohen fotot pa ndërhyrje kirurgjikale (FOTO LAJM) Këngëtarja Eni Koçi ka marrë famë që në moshë shumë të re, për shkak edhe të suksesit të motrës së saj Greta Koçi. V
Macron pret Putinin në Versajë (VIDEO) Presidenti i sapozgjedhur i Francës, Emmanuel Macron, priti sot homologun e tij rus, Vladimir Putinin në Pallatin e Vers
Ish-shefi i CIA-s ishte ankuar për ndërhyrjen ruse qysh në gusht Ish-drejtori i CIA-s, John Brennan, tha se ka biseduar direkt me kreun e agjencisë kryesore ruse të sigurisë, për t’u an
Fjolla Morina zbulon të vërtetën e operacionit plastik: Kam bërë një ndërhyrje, por... Zgjodhi të tregonte dhe ta ndante virtualisht çdo hap për ndërhyrjen e fundit në të pasme dhe shumë komente e shoqëruan
SHBA emëron prokurorin e posaçëm për çështjen e ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhje Departamenti amerikan i Drejtësisë emëroi të mërkurën ish-drejtorin e FBI-së Robert Mueller si prokuror të posaçëm për t
Lindi me një sindromë të rrallë, prindërit kërkojnë ndihmë për foshnjen e tyre Një foshnje e seksit mashkull ka ardhur në jetë me një anomali të rrallë. Foshnja e seksit mashkull ka lindur në një mat
I vdiq pacientja në sallë, zbardhet dëshmia e mjekut anestezist Është marrë në pyetje nga grupi i hetimit mjeku anestezist dhe stafi që asistoi në operacionin e 16-vjeçares Blerta Pepa
Pa asnjë ndërhyrje, ja femrat shqiptare më të bukura në 100 vitet e fundit (FOTO LAJM) Femrat shqiptare janë të forta në karakter dhe e meritojnë të quhen burrnesha, por veçse krenimit me formimin e tyre, mu
Humbi jetën gjatë operacionit, 16-vjeçarja ishte pjesëmarrëse tek “Gjeniu i Vogël” Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në një spital privat në Tiranë ku një 16-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e dhëni
Kocijançiç-Ramushit: Ndërhyrjet politike nuk janë të dobishme Zëdhënësja e Përfaqësueses së Lartë të BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Maja Kocijançiç, ka reaguar ndaj deklar
Drejtori i shkarkuar i FBI-së refuzon të dëshmojë para Komitetit të Senatit Ish-drejtori i FBI-së, James Comey ka refuzuar ftesën e Komitetit të Inteligjencës të Senatit për të dëshmuar lidhur me
Lavrov mohon edhe një herë akuzat për ndërhyrje të Rusisë në presidencialet e SHBA-ve Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, është takuar në Uashington me Presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Tr
Glik rrëfehet për ndërhyrjen horror: Meritoja karton të kuq! Mbrojtësi i Monacos, Kamil Glik ishte një ndër protagonistët e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa në minutën e 73-të, ai sh
Habit Agron Llakaj: Po kam bërë ndërhyrje estetike por s’do e provoj më I ftuar në “Thumb”, autori dhe drejtuesi i “Al Pazar”, Agron Llakaj ka pranuar se ka kryer ndërhyrje estetike, por nuk d
Vazhdojnë tensionet në Kuvendin e Maqedonisë, deputetët refuzojnë të largohen (VIDEO) Një situatë tejet e tensionuar është krijuar këtë pasdite në Kuvendin e Maqedonisë i përcjellë me fishkëllima, të bërtit