999 rezultate për

ndave

Ka shënuar më shumë se kushdo tjetër, emri i Ronaldos shënohet mes legjendave të futbollit (FOTO LAJM) Me katër golat e shënuar në vetëm 105 minuta lojë, Cristiano Ronaldo duket se do të firmosë si yll i këtij Botërori, ndë
Arenë lufte, bandat shqiptare përgjakin rrugët në Belgjikë Tashmë damka e zezë e bandave shqiptare nëpër botë zor se hiqet dhe këtë e ka vërtetuar edhe njëherë një ngjarje në Belg
Dalin pamjet, si kuksiani vrau me dy plumba ish-të dashurën pas ndarjes (VIDEO) Këto janë momentet kur Xhafer Mata sapo ka qëlluar me pistoletë Xhuljeta Çunin, një vajzë 19 – vjeçare që jetonte në zon
Basha del jashtë parashikimit e sulmon Braçen: Pusho, po t'a mbajti hajde këtu! Kryetari i opozitës Lulzim ka debatuar me deputetin e PS-së Erion Braçe sot në Kuvend. Ndërkohë që Braçe i ka kërkua
Borë në qershor në Qipro, banorët i frikësohen legjendave (VIDEO) Wshtë qershor, por në Qipro ka rënë deborë. Ka mjaftuar një stuhi disa minutëshe që të zbardhe me dy centimetër borë
Sela sfidon Ahmetin, ky i fundit e quan Selën grindavec (VIDEO) Prej më shumë se 12 vjet qytetarët e Maqedonisë tek blloku shqiptar, nuk kanë ndjekur asnjë përballje televizive mes lid
Dudushi vihet në siklet: Pse u ndave nga gruaja e parë? Alban Dudushi është vënë në siklet ditën e sotme nga fëmijët në Piter Pan. Ai është pyetur për gruan e tij të parë.
Grabitën me armë dosjet sekrete, akuzat e rënda të Berishës Grabitja e postës së Prokurorisë së Durrësit ka shkaktuar jo pak diskutime në Shqipëri dhe mes politikanëve. Mes tyre
Pse u ndave nga Inva Mula? Pirro Çako vihet në siklet I ftuar në Kurthin e Piter Pan, kantautori Pirro Cako është vënë në siklet nga fëmijët. Ata e kanë pyetur për arsyen
Salzburgu i Valon Berishë arrin një rekord të madh në Europa League Salzburgu i mesfushorit kosovar, Valon Berisha ka thyer një rekord interesant në Europa League Sipas statistikave të
Ish-bashkëpunëtori i Kurtit: Jam i bindur se Albini është segment i axhendave të Thaçit Leon Duhanaj, ish anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje, si dhe bashkëpunëtor i ngushtë i kryetari
Pjesë e bandave të rrezikshme, kapet 35-vjeçari në kërkim Policia e Shtetit ka vënë në pranga një tjetër person të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Policia e Tiranës në vijim
Dallojnë të dyshuarin brenda sekondave, Kina prezanton shpikjen e re për policinë (FOTO LAJM) Policia kineze ka filluar të përdorë syze dielli të teknologjisë së lartë që mund t'i ndihmojë ata të gjejnë të dyshuari
Atentati në Tiranë, si u zhvilluar lufta mes bandave ku ishin pjesë Franc Konomi dhe Domart Konjari Në fillim të viteve ‘90 në Tiranë u shfaqën “të fortët” e parë, që në fakt nuk kishin asnjë lidhje me grupet e krimit të
Rikthehet lufta e bandave në Tiranë, i ekzekutuari ishte miku i Fanc Konomit Mbrëmjen e kaluar në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri Devi Kasmi ose Dëfrim Kasmi. Ai nuk figuron si person i prece
Vazhdon lufta e bandave në Elbasan, qëllohet me breshëri ndaj Çapjave Ditën e sotme në Elbasan ka ndodhur një atentat në Elbasan ndaj fisit të njohur Çapja. Policia bën me dije se ngjarj
Bandat shqiptare terrorizojnë Londrën: Nuk e imagjinoni sa të dhunshëm janë ata Daily Mail i ka kushtuar një artikull bandave kriminale shqiptare në Britaninë e Madhe dhe hegjemonisë së tyre kohët e f
Lufta e bandave në Lushnje, kush është ushtari i Bares që plagosi Julin e Pashakos Vazhdojnë hetimet në lidhje me Masakrën e Lushnjes dhe të gjitha pistat të çojnë tek banda famëkeqe e Aldo Bares. Pa
Dëshmitari tregon “luftën” e bandave në Lushnje: Shënjestra ishte nipi i Aldo Bares Motivet e atentatit të ndodhur disa ditë më parë në qytetin e Lushnjes nuk janë zbardhur ende. Vazhdon e freskët aten
Përplasja e bandave në Lushnje, policia në gjurmët e atentatorit të 3-të Vazhdojnë hetimet në lidhje me atentatin në Vlorë ku humbën jetën dy të rinj dhe u plagosën dy të tjerë. Mësohet se