999 rezultate për

muja

Përfundon seanca gjyqësore, Muja: Jam i pafajshëm Update - Ka përfunduar seanca gjyqësore kundër Ramadan Mujës dhe të tjerëve. Gjykata pritet të marrë vendimin Edhe pas
Muja: Do votoj "Pro" Speciales, s'e kam braktisur PDK-në Deputeti Shaip Muja ka vendosur të votojë Pro themelimit të Gjykatës Speciale në Kuvendin e Kosovës, ndonëse është perso
20 vite burg për 3 shqiptarë që trafikonin drogë në Londër 20 vite burg ka qënë masa e dënimit për tre shqiptarë, të cilët drejtonin një rrjet të shpërndarjes së drogës nga një ba
Ramadan Muja paguan 26 mijë euro për pije freskuese Kryetarët e tjerë të komunave të Kosovës me siguri do ta kishin zili Ramadan Mujën sa i përket shpenzimeve që ai bën për
Ja çfarë thotë Vali Corleone për Kallashin e Shkëndije Mujajn Një shkrim i Vali Corleones që po qarkullon në rrjetet sociale, ka ironizuar me dy femrat seksi, të cilat pothuajse nuk
Shokon fansat me zhveshjet, Shkëndije Mujaj nuk ndalet (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë shtohen ndjekësit në rrjetin social Facebook të bukuroshes Shkëndije Mujaj, teksa ajo ekspozon forma
Lamtumirë Masar Shala I është dhënë sot lamtumira e fundit nënkryetarit të PDK-së së Prizrenit, Masar Shalës. Ai është varrosur nëRugove te
Shkëndije Mujaj së shpejti me një klip Pas fotove të nxehta që ka postuar në rrjetet sociale, tashmë Shkëndije Mujaj do ta shohim edhe si këngëtare. Tashetheme
Ja si i shton fansat në Facebook Shkëndije Mujaj Bukuroshja Shkëndije Mujaj di si të shtojë fansat e saj në rrjetet sociale, ndërsa gjithmonë është aktive me fotot e saj
Çmend pushuesit, Shkëndije Mujaj tregon më shumë se ç'duhet (FOTO LAJM) Vajza e njohur më shumë për format e saj trupore, sesa për muzikën që thotë se bën, ka postuar fotot e radhës nga pushim
Koalicioni PDK-Vetëvendosje i (pa)mundur? Partia Demokratike e Kosovës ka kohë që i ka bërë ofertë joformale Vetëvendosjes për bashkëqeverisje. Këtë e kanë pohuar
Shqipëria në Eurosong, Hersi Matmuja zbulon detajet (FOTO LAJM) Kënga “Zemërimi i një nate”, kënduar nga Hersi Matmuja, ka nisur rrugëtimin për tu përballur me skenën e Eurovizionit.
Muja kërcënon Osman Hajdarin Bashkimi Demokartik ka reaguar për “kërcënimin që kryetari i Prizrenit, Ramadan Muja, ka bërë ndaj asamblistit Osman Haj
Shkëndije Mujaj: Meshkujt i mposht që në raundin e parë Shkëndije Mujaj ka publikuar disa fotografi mjaft provokuese në Facebook, me një mbishkrim që ka nxitur komente të shumt
Rikthehet në punë kryetati i komunës së Prizrenit Ramadan Muja Shefi i Protokollit të Kabinetit të Kryetari i komunës së Prizrenit Ramadan Muja, Samir Hoxha, ka deklaruar se kryetari
Paralajmërohet protesta për largimin e Mujës Gjatë ditës së djeshme është organizuar një protestë nga shoqëria aktive “Për Prizrenin”, ku është kërkuar dorëheqja e k
Protesta kundër Mujës përfundon me 4 të arrestuar Marshi protestues që nisi sot në orën 12:00, si dhe protesta e qytetarëve të Prizrenit para Kuvendit komunal në Prizren,
Protestë në sheshin "Shatërvan" për dorëheqjen e Mujës Sot do të organizohet një protestë për të kërkuar dorëheqjen e kryetarit të Prizrenit Ramadan Muja. Protesta do të mbahe
Muja pezullon postin e kryetarit të komunës së Prizrenit Kryetari i komunës së Prizrenit Ramadan Muja i cili është dënuar me dy vjet burg me kusht, ka marrë vendim të pezullojë
KIPRED: Arrestimi i protestuesve është akt jodemokratik Instituti Kosovar për Kërkime dhe Zhvillime të Politikave ka reaguar sot ndaj arrestimit të disa protestuesve në Prizren