999 rezultate për

mrekullueshme

Gjermania humbet për dy ndeshjet miqësore mesfushorit, arsyeja e mrekullueshme Kombëtarja e Gjermanisë do të luaj dy miqësore me Spanjën dhe Brazilin. Por mesfushori i Bayern Munchen, Sebastian R
Lajme të mrekullueshme vijnë për tifozët e Juventusit Giorgio Chiellinit pas lëndimit që pësoi të shtunën me Kombëtaren e Italisë, la grumbullimin dhe vendin e tij për dy nde
E mrekullueshme ajo që ofron tani Spitali Amerikan, teknologjia Time Lapse siguron shëndetin e bebes tuaj që në embrion Për të gjithë ata që janë duke menduar të bëjnë fertilizimin in Vitro (IVF), shkencëtarët kanë krijuar një avantazh tekn
Rudina Magjistari nis sërish pushimet, publikon pamjen e mrekullueshme mbi re Rudina Magjistari mbetet një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ndër vite ajo ka mbajtur emisionin
Pas ndarjes, Jonida Maliqi merr dhuratën e mrekullueshme (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa muaj që nga divorci i bujshëm i këngëtares së njohur Jonida Maliqit. Këngëtarja Jonida Maliqi është
Khloe Kardashian e mrekullueshme shtatzënë, sapo na dha një mësim të mirë (FOTO LAJM) Familja Kardashian/ Jenner na ka treguar herë pas herë që nuk janë qenie njerëzore normale si shumë prej nesh, ndonëse n
Elefanti duke notuar, pamjet e mrekullueshme nënujore (FOTO LAJM) Kjo sërë fotografish të publikuara tregojnë kafshët nën ujë, duke na dhënë pamje fantastike. Fotografitë tregojnë një
"E mrekullueshme të kthehesh nga vdekja", reagon Sylvester Stallone (VIDEO) Sylvester Stallone ka reaguar pas lajmeve që u përhapën dje në media se ai kishte vdekur, lajm i cili u nda me shpejtësi
U braktis 80 vjet më parë, pamjet mahnitëse nga brenda kalasë (FOTO LAJM) Ndërtesat e vjetra, kështjellat dhe monumentet kanë historinë e tyre. Ju humbisni shqisat tuaja për bukurinë, histor
Vajzë me fat: Kejvina Kthella merr surprizën e mrekullueshme E bukur dhe provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në "Xing me Ermalin". Velina e re
Zaimina tregon linjat pak pas lindjes, e mrekullueshme si më parë (FOTO LAJM) Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe. Të gjithë e kujtojmë
Historia e mrekullueshme e tigrit që kërkoi ndihmën e njeriut (FOTO LAJM) Historia e mrekullueshme e tigrit që kërkoi ndihmën e njerëzve për një problem serioz dentar. Një tigër i rraskapitur
Fotografi që provojnë se gratë janë thjesht të mrekullueshme (FOTO LAJM) Nuk është çudi që aq shumë poema dhe këngë janë të dedikuara për gratë dhe se kaq shumë aktejanë kryer në një përpjekje
Iku koha e qenit dhe maces! Këto janë kafshët më të veçanta shtëpiake tani! (FOTO LAJM) Cfare kafshe keni në shtëpi, qen apo mace? Epo, kohët kanë ndryshuar, dhe tani ju mund të shihni se si njerëzit në mb
Gjërat e mrekullueshme që i ndodhin trupit kur pini çaj Çaji mund ta ulë rrezikun e sulmit në zemër dhe vdekjes së qelizave të trurit. Mpiksja e gjakut e formuar nga kolesterin
Spektakël befasues në qiell, zogjtë marrin formën e mrekullueshme (FOTO LAJM) Një fotograf ka kapur momentin e përkryer kur një tufë zogjsh mori formën e një zogu gjigant ndërsa fluturonin në qiell.
Zaimina tregon pamjet e mrekullueshme: Chloe po vjen në jetë (FOTO LAJM) Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e p
Hekur, beton e shkatërrim: Shikoni si është katandisur Valbona (FOTO LAJM) Korrupsioni në rangje të larta duke mos kursyer as parqet kombëtare me leje hidrocentralesh është duke shkatërruar me ku
Fejohet Enca Haxhia, poston unazën e mrekullueshme (FOTO LAJM) Enca Haxhia këto kohë ka qenë mjaft e zënë me koncerte jashtë kufijve të Shqipërisë dhe nëse e ndiqni atë në rrjete soci
Allegri: Ishte një ndeshje e mrekullueshme në një nivel taktik Max Allegri thotë se barazimi 0-0 me Barcelonën ishte një lojë e mrekullueshme në një nivel taktik dhe u impresionua me