999 rezultate për

morata

Morata i siguron 3 pikëshin e rradhës Spanjës (VIDEO) Spanja ka arritur të marë një fitorë komode përballë një kundërshtari shumë të lehtë për Spanjën si Malta. Fillimisht
Morata: Jam i lumtur në Madrid, Simeone nuk ka faj për eleminimin Alvaro Morata i cili iu bashkua gjatë merkatos së janarit Atleticos ka deklaruar se ndihet i lumtur në Madrid. Ai gji
Morataaaa, 3 minuta 2 gola për Atleticon e Madridit (VIDEO) Lojtari i cili nuk e gjete kurrë veten te skuadra e Chelsea, duket se ka arritur ta gjejë mjaft mirë te Atletiko e Madri
Morata shënon golin e parë me fanellën e Atleticos (VIDEO) Alvaro Morata ka shënaur golin e tij të parë me fanellën e Atletico Madridit. Spanolli realizoi në minutën e 31 në
Morata injoron Ronaldon: Gjestit të tij nuk do ti jepja rëndësi, goli im ishte i rregullt Supersfida e djeshme mes Atleticos dhe Juventusit kishte shumë prapaskena interesante. Pas përfundimit të ndeshjes shumë
VAR i anulon golin Atletico Madridit (VIDEO) Atletico Madrid kaloi në avantazh ndaj Juventusit në "Wanda Metropolitano". Ai që shënoi është sulmuesi Alvaro Morat
Morata: Në Itali bëj tifo për Juven, por sot dua të fitojë Atletico Alvaro Morata ka konfirmaur edhe një herë që në Itali bën tifo për Juventusin. Spanjolli në fakt kaloi dy sezone pozi
Morata: Atletico-Juve si një finale Pas suksesit kundër Rayo Valleciano ku Atletico Madrid fitoi 1-0 me një gol të Antonie Griezmann, ka folur sulmuesi i A
Morata: Gjithmonë kam ëndërruar të luaj për Atletico Madrid Alvaro Morata është shprehur shumë lumtur pwr kalimin te Atletico Madridit. Spanjolli në fakt ka dalë nga akademia e
Zyrtare: Alvaro Morata lojtar i Atletico Madrid Zyrtarisht Alvaro Morata është futbollist i Atletico Madrid. Spanjolli rikthehet përsëri në Madrdi pas një periudhe
Morata kalon me sukses testet mjëkësore te Atletico Madrid Alvaro Morata është gati ta nisë aventurën e tij të re në Atletico Madrid, pasi i kaloi me sukses testet mjekësore të di
Tifozët e Atleticos, kore kundër Alvaro Moratas Alvaro Morata kontestohet nga një pjesë e konsiderueshme e tifozërisë së Atleticos së Madridit. Në takimin ndaj Getafes,
Mirupafshim Chelsea, Morata udhëton për në Madrid Alvaro Morata pritet të mbërrijë sonte në kryeqytetin spanjoll Madrid, për të kompletuar transferimin nga Chelsea te Atl
Shikoni si reagojnë tifozët e Atletico Madrid për transferimin e Moratas Ditëve të fundit është raportuar se Alvaro Morata është afër transferimit në Atletico Madrid. Dje ishte pritur se loj
Morata pothuajse lojtari i Atletico Madridit, pritet vetëm zyrtarizimi Sulmuesi i Chelsea Alvaro Morata është vetëm një hap larg Atleticos së Madridit. E jep të sigurt transferimin e tij nga
Arrihet marrëveshja Morata është futbollist i Atletico Madridit Aventura e keqe e Alvaro Moratas në “Stamford Bridge” duket se do të marrë fund. Chelsea dhe Atletico Madrid thuhet t
Familja e Moratas udhëton për në Madrid Familja e Moratas ka udhëtuar para tij në Madrid, kurse sulmuesi pritet që ta finalizojë transferin në Atletico Madrid.
Morata pothuajse i larguar nga Chelsea, pranë rikthimit në La Liga Alvaro Morata gjithmonë e më larg Chelseat. Efekti i largimit të Higuain nga Milani drejt bluve të Londrës do të sjell n
Alvaro Morata refuzon Barcelonën Alvaro Morata nuk do të transferohet te Barcelona. Sulmuesi spanjoll ka refuzuar ofertën e Barcelonës, teksa nuk dëshiro
Morata i thotë lamtumirë Chelsea-t, oferta 45 milionë sterlina e parefuzueshme Alvaro Morata u transferua verën e vitit 2017 nga Reali i Madridit në drejtim të Çeslit, të cilët paguan plot 66 milionë