999 rezultate për

molliqaj

Molliqaj i kërkon Kurtit që të mos kandidojë për kryetar të VV-së Shtatë orë ka zgjatur mbledhja e Kryesisë së VV-së, por askush nga zyrtarët e VV-së – përjashtuar kryetarin Visar Ymeri
Aida i bashkohet AAK-së ndërsa Dardan Molliqaj kalon te kjo parti Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti, do t’i bashkohet Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe deputeti, Dardan
Kjo është pasuria e Dardan Molliqajt Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit, në fillim të m
Molliqaj i bindur se VV do ta fitojë Prishtinën e Prizrenin Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka thënë në “InfoBox” të RTV Dukagjini se kandidatët e partisë së tij
Xharra- Shpendit: Prano që të ka kap për hunde Dardan Molliqaj Anëtarja e Partisë Demokratike e Kosovës, Arbana Xhara, ka kritikuar Shpend Ahmetin, i cili ka akuzuar mediat se kanë nd
Miratohet buxheti që do t'i hapë rrugë pensioneve të veteranëve Pas pothuajse dy orësh diskutim Komisioni për Buxhet dhe Financa, ka miratuar në parim rishikimin e buxhetit të Ministri
Do të habiteni me pasurinë e pakët të Molliqajt Ndonëse disa nga deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë të mbushur e të stërmbushur formularët e deklarimit të pasurisë, t
Molliqaj: Betohem që nuk do ta lejoj qeverinë ta dëmtojë Kosovën Kuvendi i Kosovës po vazhdon seancën e jashtëzakonshme, ku pikë e rendit të ditës është debati parlamentar lidhur me par
Molliqaj: Sistemi arsimor është hapësirë për punësim militantësh Me rastin e fillimit të ri shkollor deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj është shprehur i zhgënjyer me sist
​Zeka: Dardani po e do Kosovën si Shqipërinë e 97-tes Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Nismës, ish-gazetari Mialim Zeka ka reaguar në lidhje me akuzat
Molliqaj: Këto janë bëmat e Kadri Veselit Nuk kanë të ndalur akuzat dhe kundërakuzat në rrjetet sociale ndërmjet përfaqësuesve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe atyre
Stavileci - Kurtit: Ambasadorët ju detyruan ta shkarkoni Dardan Molliqajn Ministri i PDK-së, Blerand Stavileci, ka ironizuar me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili sot ka deklar
Stavileci i kthehet Kurtit: Ambasadorët ju detyruan ta shkarkoni Dardan Molliqajn Ministri në largim i PDK-së, Blerand Stavileci, ka ironizuar me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili ka
Koalicionet, VV i "shkel" syrin LDK-së Dardan Molliqaj nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës, sipas tij, mund ta ndalë të keqen duk
Dardan Molliqaj vërteton origjinalitetin e fotografisë me Hashim Thaçin Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj ka reaguar ndaj një fotografie të tij si i ri me Hashi
Molliqaj: Hoti për kryeministër tregoi dorëzimin e LDK-së Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka reaguar ndaj kandidaturës së Avduallah Hotit të LDK-s
Molliqaj: Muri vetëm po zhvendoset Sekretari i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka thënë që muri në Mitrovicë nuk është duke u rrënuar, por duke u zhvendoso
Molliqaj: Aktakuza për aktivistët e VV-së e montuar Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje Dardan Molliqaj, në një konferencë për shtyp ka thënë se aktakuza e ngritu
Molliqaj për sondazhin: Ja pse na sulmon PDK e LDK Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj ka folur në lidhje me sondazhin e Institutit Demokratik t
Astriti është dërguar i vdekur në spital Lidhur aludimet për vdekjen e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari, nga konsumimi i barnave, është hedhur