999 rezultate për

modi

Ja modifikimet e vip-ave (FOTO LAJM) Tashmë është bërë e udhës që vipat të bëjnë modifikime në fotot e tyre që postojnë në rrjetet sociale. Por ajo çfarë ka
Mercedes S-Class Coupe (C217) i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania FAB Design ka prezantuar së fundmi modelin e modifikuar Mercedes S-Class Coupe (C217). Kompania është kujde
Modifikohet Mercedes CLS 63 AMG (FOTO LAJM) Mercedesit CLS 63 AMG është një makinë e cila ka sjell risinë më të fundit P700 Kit të ri të përforcuar me motorin e vet
Tirana, lider mes qyteteve me çmimet më të lira për akomodim (FOTO LAJM) Si pjesë e indeksit për çmimet e udhëtimit dhe turizmit, GoEuro.com ka publikuar listën e qyteteve sipas çmimeve të akom
Ami kopjon Arminën? (FOTO LAJM) Prezantuesja Amarda Toska ka veshur në "Dancing With The Stars" një fustan të njëjtë me atë të prezantueses së edicionit
Shkupi dhe Tirana, ndër qytetet më të lira për turistët Shkupi dhe Tirana renditen si ndër qytetet më të lira në botë për turistët. Sipas indeksit të çmimeve për akomodim të
Aguero modifikon super-Lamborghinin e tij (FOTO LAJM) Kushtoi 330 mijë euro, por disa burime pranë futbollistit rrëfejnë për gazetat britanike se sulmuesi i Manchester City S
Jessie J modifikon tatuazhet, pendohet që i ka bërë Shumë prej këngëtareve botërore kanë të gdhendura në trupin e tyre tatuazhe të ndryshme, e një ndër to është edhe Jessie
Avioni i pilotit italian i modifikuar për ngarkesë ekstra Nga kontrolli paraprak teknik i avionit të ulur në Divjakë nuk rezulton të ketë pasur ndonjë avari në pjesët motorrike,
Kur photoshop-i dobëson këmbët e Beyonce (FOTO LAJM) Edhe Beyonce nuk i reziston photoshop-it. Këngëtarja 32-vjeçare ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga pushimet e s
Makina e modifikuar në mjet bujqësor (FOTO-LAJM) Një mekanik grek ka modifikuar një automjet në një mjet bujqësor. Spyros Droulias nga Elisi i modifikon veturat që ato t
Në Evropë do të kultivohet misri i modifikuar gjenetikisht BE do të japë dritën jeshile për kultivimin e misrit të modifikuar gjenetikisht, pavarësisht kundërshtimit të shumë vend
Ferrari i modifikuar me ngjyrë të zezë (FOTO-LAJM) DMC dhe Luxury Custom bashkëpunojnë për krijimin e një Ferrari 458 Italia të modifikuar dhe me ngjyrë të zezë. Makina k
VV: Aktakuza e policëve shqiptarë, akomodim MUP-it serb Lëvizja Vetëvendosje e konsideron si të padrejtë dhe diskriminuese aktaktuzën e ngritur nga Gjykata Themelore e Prishtin
Brown shpenzon 200 mijë £ për Cadillacun e saj të blinduar (FOTO-VIDEO) Një makinë të tillë mbajnë kryesisht Presidentët apo njerëzit e botës së krimit të cilët janë gjithmonë në rrezik, por t
Të modifikosh historinë, fotografitë bardhë e zi kthehen në ngjyra (FOTO-LAJM) Fotografia sjell emocionin e saj kur është me ngjyra, po ashtu edhe kur është bardh e zi. Ndoshta mund të jetë i njejti,
Fiorentina, tifozi modifikon fanellën e Jovetiç Në kohë krize ka gjithmonë nevojë për pak fantazi. Dhe pikërisht këtë ka menduar tifozi i Fiorentinës me fanellën e lojt
Modifikon BMW-në pishinë me 4 rrota (FOTO-LAJM) I nxehti ka pushtuar këto ditë mjaftë vende të Europës, mes tyre edhe Gjermaninë. Shumë qytetarë po rendin pas plazheve
Berisha kërkon modifikim të sistemit elektoral Kryeministri Sali Berisha hodhi dje idenë e modifikimi të sistemit aktual elektoral. Duke folur në mbledhjen Kryesisë s
Vret veten amerikani "tiger" (FOTO-LAJM) Amerikani Dennis Avner, i cili njihej për numrin e madh të ndërhyrjeve kirurgjikale për ti ngjasuar një tigri ka vrarë v