999 rezultate për

mjetin

Çudit taksisti: Nuk pranoj shqiptar në makinën time (FOTO LAJM) Në qytetin Arbon të kantonit Thurgau buzë liqenit Bodensee një shofer zviceran taksie i indinjuar ka shkruar publikisht
VORË/ I riu bën autostop, por shikoni si e pëson Një i ri ka përjetuar një moment të rëndë teksa ka bërë autostop në Vorë ditën e djeshme. Një automjet tip “Fiat Panda”
Tjetër kërcënim në Londër, gjendet pako e dyshimtë në automjetin e sulmuesit Pas sulmit pranë Parlamentit Evropian është thirrur skuadra anti-bombë pasi është gjetur një pako e dyshimtë. Parlame
Trump kapet duke përsëritur me vete fjalimin në automjetin presidencial (VIDEO) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, në orët e para të së mërkurës, ka mbajtur për herë të parë
Arrestohen 2 të rinj në kufi me Greqinë, transportonin 45 kg drogë Policia greke ka vënë në pranga dy të rinj pasi tentuan të kalonin drogë nga Shqipëria drejt Greqisë. Burime zyrtare
Mëson për sëmundjen e rëndë, tenton vetëvrasjen ish-kryetari i komunës në Burrel Fatmir Kurti, ish-kryetari i Komunës Baz, në Burrel, është gjetur nga banorë të zonës në gjendje të rëndë në mjetin e ti
Elbasan/ Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, aksidenton 3 vajza Një aksident i rëndë, me pasojë plagosjen e 3 vajzave ka ndodhur në Elbasan. Policia ka arrestuar një 43-vjeçar, Lulëzim
Drejtonte mjetin pa rrip sigurimi dhe kundërshtoi forcat e policisë, arrestohet i riu në Krujë Është vënë në pranga një ri i cili mësohet se ka shkelur rregullat e qarkullimit. Mësohet i arrestuari udhëtonte pa
Aksidenti "kokë më kokë" në Elbasan, policia arreston drejtuesin e BMW-së (VIDEO) Policia e qytetit të Elbasanit arrestoi sot 28-vjeçarin Krijos Abazi, i cili mbrëmë përplasi me mjetin e tij tip BMW një
Zbardhen pamjet e aksidentit tragjik në Laprakë, ja si humbi jetën 28-vjeçarja (VIDEO) Një vajzë e re humbi jetën mesnatën e së mërkurës, ndërsa tre persona të tjerë u plagosën nga përplasja e dy mjeteve në
Identifikohet viktima, ja kush e shkaktoi aksidentin në Laprakë Policia e Tiranës ka zbardhur detaje të reja nga aksidenti i ndodhur në Laprakë, si pasojë e të cilit mbeti e vdekur një
Lenjani i bën një super dhuratë vetes në vitin 2017-të Emir Lenjani ende nuk ka vendosur skuadrën më të cilën do të luajë pjesën e mbetur të sezonit, por kur vjen puna te dhur
39-vjeçari në Vlorë vjedh automjetin dhe më pas mish në një dyqan Një 39 vjeçar është prangosur në Vlorë, pasi ka vjedhur një automjet dhe një sasi mishi në një dyqan të qytetit. Sip
Kinë/ Pas 25 vjetësh kuptoi se thyente arrat me granatë dore Burri nga Ankang, në provincën Shaanxi të Kinës kishte 25 vite që hapte arrat me anë të një granate dore, sigurisht në n
Shqiptari denoncohet për aksidentin në Itali, braktisi mjetin e u largua Mediat italiane kanë raportuar për një shqiptar, i cili është përgjegjës për plagosjen e disa personave në një aksident,
Momenti kur ushtria irakiane hedh në ajër automjetin e ISIS-it (VIDEO) Një video e publikuar së fundmi në internet, shfaq momentin kur një automjet i blinduar e ISIS-it hidhet në erë, teksa
ÇMENDURI/ I shpëton aksidentit, kthen mbrapsht mjetin në autostradë (VIDEO) Në jo pak raste janë shkaktuar aksidente me pasojë jetën, për shkak të shoferëve të papërgjegjshëm. Një rast i tillë ësh
Shoferi i dehur i autobusit bën "kërdinë" në Elbasan Kishte hipur i dehur në autobus, humb kontrollin dhe përplas disa makina të parkuara në anë të rrugës. Ngjarja ka ndo
I iku policisë, Noizy flet për herë të parë: Ja e vërteta Gjatë ditës së sotme qarkulloi në media lajmi se pas një konfrontimi me policinë reperi i njohur Noizy është arratisur b
Pa patentë dhe me gjoba të pashlyera, policia e mban Noizyn 6 orë në komisariat Blutë e Durrësit kanë ndaluar për disa orë Noizyn, i cili është kapur duke udhëtuar me mjetin e tij, por pa patur me vet