999 rezultate për

mirela

Modelja shqiptare “shokon” Tiranën, pozon si Anxhela Martini E para sfilatë shqiptare kushtuar veshjeve intime. Dhe e para stiliste që guxon këtë quhet Mirela Cici. E bëri këtë gjat