999 rezultate për

miranda

Miranda Kerr bën shpenzim të çmëndur për dhomën e bebit Mirana Kerr është e martuar me themeluesin e Snapchatit, Evan Spiegel. Ata janë mjaft të entuziazmuar për ardhjen në
Shfaqet Miranda Hashani, ja si duket e veshur me detaje kombëtare (FOTO LAJM) Miranda Hashani është këngëtarja e mirënjohur shqiptare por që daljet publike nuk i ka shumë të shpeshta. Ajo është l
Inter ka gati rinovimin me mbrojtësin brazilian Joao Miranda po luan sezonin e tij të 3-të te Interi, që kur u transferua nga Atletico Madrit, në verën e vitit 2015. Mb
I thanë se djali ishte vdekur gjatë lindjes, nëna merr pas 35 vitesh lajmin e pabesueshëm Historia e dhimbshme e një çifti, që prej 35 vitesh janë në kërkim të djalit të tyre, është rikthyer sot në emisionin ‘M
Inter ka gati rinovimet Dyshja e Interit, Samir Handanovic dhe Joao Miranda, pritet të nënshkruajnë kontrata të reja me klubin. Sipas Tuttosport
Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (FOTO LAJM) Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat, Evan Spiegel ishte një dasmë krej intime me vetëm
Miranda Kerr martohet me themeluesin e Snapchat Miranda Kerr ka thënë "Po!" për të dytën herë. Modelja e famshme, ish bashkëshorte e Orlando Bloom, ka lidhur kurorë me
Southampton – Inter, ja formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton – Inter Southampton: Forster; Martina, Yoshida, Van Dijk, Mc
Orlando Bloom paralajmëroi ish gruan për fotot nudo Ndonëse janë ndarë prej vitesh, Miranda Kerr ende bën shaka për ish bashkëshortin e saj, ndërsa nuk ka lënë pas edhe inc
Miranda Kerr merr unazën me gur diamanti (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Orlando Bloom, me të cilin ka një djalë 5 vjeçar me emrin Flynn, supermodelja Miranda K
Bloom dhe Perry drejtë martesës? Orlando Bloom e ka harruar përfundimisht Miranda Kerr dhe në lidhjen që ka me këngëtaren Katy Perry, duket se gjërat tas
Miranda Kerr shfaq unazën e fejesës Supermodelja Miranda Kerr ka pranuar propozimin për martesë të themeluesit të Snapchat dhe nga Santa Monica e Kalifornis
Ja si duket tani Miranda Kerr (FOTO LAJM) Ajo duket e bukur gjithmonë, çfarëdo të bëjë me veten e saj, por siç duket këtë herë ajo ka bërë një veprim që se kishte
11 më të mirët e Serisë A në këtë sezon (FOTO LAJM) Seria A është ndalur për shkak të festave të fundvitit, teksa në 17-javë kemi parë spektakël të vërtetë nga skuadrat e k
Miranda-Murillo, dy qëndërmbrojtësit që kanë ndryshuar Interin “Sulmi kënaq tifozët, ndërsa mbrojtja të jep tituj“. Eshtë ky mendimi i disa prej trajnerëve më të mirë të Botës dhe për
Gazetari i famshëm ngacmon modelen në tapetin e kuq Gazetari problematik i cili një vit më parë dëshironte të puthte Kim Kardashian, të njëjtin akt e ka përsëritur edhe kët
Zyrtare/ Interi humbet këtë lojtar për derbin Dita e sotme ka qenë vendimtare për të përcaktuar dëmtimin e pësuar të mbrojtësit Miranda, i cili u kthye i lënduar nga
Ja formacioni i Interit në sezonin e ri Inter ka bërë ndryshime të mëdha në skuadër gjatë merkatos së verës. “Zikaltrit” kanë bërë disa ndryshime kryesisht në m
Miranda Kerr gjen dashurinë tek një tjetër miliarder (FOTO) Romancat e saj janë të pafundme, e ku në jo pak raste ka shkaktuar edhe sherre mes ish bashkëshortit dhe të dashurve. Po
Interi transferon Mirandan Pak minuta më parë, Interi ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit të Atletico Madrid, Miranda, duke postuar në Twitter