999 rezultate për

ministrja

Koronavirusi prek edhe qeverinë në Spanjë, ministrja del pozitive Koronavirusi ka prekur edhe qeverinë e Spanjës. Mësohet se ministrja spanjolle për Barazinë Gjinore, Irene Montero re
Një grua ndërroi jetë, zv.ministrja jep detajet dhe bën thirrjen e fortë Zv ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli në një dalje për mediat ka folur për viktimën e parë të shënuar në spitalin e
Ministrja e Shëndetësisë infektohet me koronavirus në Britani Ministrja e Shëndetësisë ne Britani Nadine Dorries është diagnostikuar me koronavirus sipas BBC. Dorries, deputetja e
10 të konfirmuar! Ministrja: Sonte presim 18 analiza të tjera për koronavirusin Shqipëria ka shënuar 10 të prekurit e para nga koronavirusi, COVID-19 dhe fatmirësisht ende nuk shënojmë asnjë viktimë b
Koronavirusi mbylli shkollat por si do procedohet për provimet e maturës, ministrja propozon klasa virtuale Ditën e sotme qeveria urdhëroi mbylljen e instirucioneve arsimore për një periudhë dy javore, por Ministria e Arsimit ka
Manastirliu: 28 vjeçari prej 12 ditësh në Shqipëri, kushdo që ka hyrë nga zona e kuqe të bëjë vetë karantinim Në mbledhjen e qeverisë lidhur me koronavirusin, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë detaje të reja lid
Tërmeti u shkatërroi gjithçka, si do të jetë modeli shtëpive të reja në Thumanë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama mori pjesë këtë të martë në një takim me banorët e Thumanës, ku janë publikuar edhe modelet e shtë
Skandali sek*ual në Fier, Besa Shahini gjen "zgjidhjen": Leksione feministe! Ditën e sotme në Kongresin e PS është folur për forcën e gruas në Shqipëri. Duke folur për problemet gjinore në ven
Dy gra të vrara nga burrat në 24 orë, psikologia: Si fjeti mbrëmë ministrja e Drejtësisë? Psikologia Jeta Dedja, në një shënim të gjatë lidhur mbi dy ngjarjet e fundit me viktima gratë, bën me faj Ministrinë e
I mori jetën gripi i derrit? Zv.ministrja e Shëndetësisë nxjerr shkakun e vdekjes së 45 vjeçarit nga Berati Ndërkohë që në shumë vende të botës po shtohen rastet e viktimave dhe të prekurve nga oronavirui, autoritetet në Shqipër
Ende asnjë i prekur nga koronavirusi në Shqipëri! Ministrja: 180 shtretër në karantinë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu përgjatë një lidhje direkte në emisionin “Opinion”, de
Ministrja e Ramës i prish planet Metës: Tubimi i 2 Marsit mund të anullohet! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu teksa foli në lidhje me Koronavirusin është shprehur se edhe mund të ndaloh
Ministrja e Ramës i përgjigjet flakë Metës: Jam gati, drejtësia të veprojë! Ditën e sotme Presidenti Meta ka depozituar në SPAK padinë për ministren Etilda Gjonaj dhe dy zyrtarë të tjerë. Vetë
Zv.ministrja e Shëndetësisë: Mos përhapni panik! Karantina plotëson standardet Akuzave të Partisë Demokratike se Ministria e Shëndetësisë nuk po jep transparencë po dhe aktron me masat e marra në pik
I kërkoi dorëheqjen para të hënës, Etilda Gjonaj i përgjigjet Metës Presidenti Meta i ka kërkuar sot publikisht dorëheqjen ministres Etilda Gjonaj. ai i dha fat deri të hënën por Etilda i
Ramës nuk po i ikën vetëm rinia por edhe ish-ministrja, do të punojë në Francë Ish-ministrja e Inovacionit dhe Administratës Publike, Milena Harito, është larguar nga Shqipëria për t’iu bashkuar fush
Pse nuk bllokohet makina e blinduar e Olsi Ramës? Përgjigjet zv.ministrja Voda Prej dy ditësh, Partia Demokratike ngre pyetjen se duke qenë se OFL e “Edi Ramës po mburret me ndalimin e mjeteve të bli
U fol për një video intime me Sorecën, Zv.ministrja e Brendshme reagon sërish Zv.ministrja e Brendshme, Romina Kuko, e cila është përfolur për një video kompromentuese me ambasadorin Luigi Soreca, k
"Ndahet nga jeta Ismail Kadare", reagon ministrja e Kulturës (FOTO LAJM) Një postim i rremë ka qarkulluar në rrjetet sociale ku thuhet se Ismail Kadare ka ndërruar jetë. Ky lajm, është përha
Kryeministrja serbe: Jam e gatshme të takohem me Kurtin Kryeministrja serbe, Ana Bërnabiq ka deklaruar se është e gatshme të bisedojë edhe me Albin Kurtin, kryeministrin e ri t