999 rezultate për

miljan

Emiljano Vila vjen si në shtëpinë e tij, mirëpritet shumë mirë nga shokët e ekipit Emiljano Vila tashmë më në fund është një lojtar i klubit të Skënderbeut. Futbollisti Durrsaku ka mbërritur tashmë n
E FUNDIT/ Shtyhet seanca gjyqësore ndaj Emiljano Shullazit Është shtyrë sërish seanca gjyqsore ndaj Emiljano Shullazit e parashikuar për sot. Nga raportimet e para mësohet se
Dëshmia, zyrtarja e hipotekës Qato flet për regjistrimin e ish- hotel “Vollgës” Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës ndaj biznesmenit Emiljano Shullazit, ku si dëshmitare është thirrur Drejto
Akuzë tjetër mbi Emiljano Tashon, i gjenden celularë në qeli Gjykata ka marrë vendim shumë serioz përsa i përket futjes së sendeve të huaja në burgje. Konkretisht i dënuari për v
I prenë kokën për pazare droge, dënim të përjetshëm autorit Pas i preu kokën Bledar Terpollarit në 9 maj 2016 në Gliki të Igumenicës , është gjykuar në Gjykatën e Korfuzit Emilja
Shullazi kërkon "shpëtim" tek Reforma në Drejtësi Vazhdojnë gjyqet për Emiljano Shullazin ndërkohë ai po mundohet të gjejë shpëtim tek reforma në Drejtësi. Kjo për sh
Qytetari dëshmon për çeshtjen "Shullazi": Kështu më mashtroi biznesmeni Beqja Një qytetar nga Fushë Preza ka dëshmuar gjatë seancës në Gjykatën e Krimeve të Rënda mbi dosjen ‘Shullazi’ se si është
Shtyhet sërish gjyqi ndaj Emiljano Shullazit Është shtyer sërish seanca gjyqësore ndaj Emiljano Shullazit në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Mësohet se shkak për kët
Shullazi nxjerr sekretet: Ju tregoj kush ia mundësoi Jozefina Topallit udhëtimin në Arabinë Saudite Seanca e ballafaqimit mes Emiljano Shullazit dhe Ylvi Beqajt, i cilësuar si dëshmitari kyç për zbardhjen e kalimit të 20
Emiljana rrëfen momentet e tmerrshme: Burri më masakroi se kreha flokët në parukeri “U ktheva nga puna dhe përpara se të vija në shtëpi, u kreha në parukeri. Por, bashkëshorti, sapo më pa, bërtiti “pse je
Sherri për 20 kg kanabis zbulon "lojën" e ish-policit me emigrantin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dërguar në gjykatë dosjen e një ish-efektivi policie, i cili akuzohet për kanosje me që
Gjyqi ndaj Shullazit, shtohen masat e sigurisë për Beqjan Zyra për Mbrojtjen e Dëshmitarëve te Drejtësisë ka shtuar masat e sigurisë për biznesmenin Ylvi Beqja dhe për familjen e
"Anti-mafia", nis verifikimi i pasurisë së Emiljano Shullazit Kur ndaj Emiljano Shullazit dhe shokëve të tij është vendosur data 10 maj si dita kur do të çelet procesi për një sërë
Prokuroria mbyll hetimet për Shullazin, dërgohet dosja në gjykatë Prokuroria e Tiranës sot ka lajmëruar përfundimin e hetimeve ndaj Emiljano Sullazit dhe 4 të pandehurve të tjerë Blerim
Atentati në Tiranë, ja kush janë dy “shënjestrat” e sulmit me armë(FOTO LAJM) Një ditë më parë në autostradën Tiranë-Durrës, u krye një atentat ndaj dy shtetasve, fatmirësisht pa pasoja në jetë.
Saimir Tahiri mbërrin në prokurori për Shullazin, ja për çfarë do pyetet Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri mëngjesin e sotëm është paraqitur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dhënë
"Shullazi"/ Tahiri sot në prokurori bashkë me një ministër tjetër Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, sot do të paraqitet në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dhënë deklarime pa
Dosja e Shullazit, Ish-ministri Tahiri nesër në Prokurori Ish-ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri nëser është thirrur për t’u paraqitur në prokurori në lidhje me çështjen e kërcë
Prokuroria fletëthirrje Saimir Tahirit për dosjen Shullazi, zbulohet arsyeja Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tir
Dëshmon para gjykatës Ylvi Beqja: 7 mln euro që të mos flisja... Ditën e djeshme në Gjykatën e Krimeve të Rënda arriti që të merrej dëshmia e biznesmenit Ylvi Beqaj për çështjen e Shull